Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дистанционно
#1

Здравейте, може ли някой да ми изпрати вграденото оригинално дистанционно. Благодаря!

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

Влез в Настройки - Относно телефона - Център за актуализации - Актуализиране на приложения и от там трябва да може да го изтеглиш.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

(2016-11-20, 23:48:46)mar80 написа:  Здравейте, може ли някой да ми изпрати вграденото оригинално дистанционно. Благодаря!

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

линк   Ето.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#4

Не съм с LG

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

LG G3
Цитирай
#5

За какво ти е?Ниска функционалност и никакъв избор.
По-добре си изтегли Peel, много по-добър е.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#6

Не знам ти какво ползваш, но от вграденото приложение на LG няма по-добро. Има почти всички марки техника.

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

LG G3
Цитирай
#7

Марки, техника?Я сложи един блу-рей плеър на самите лг да видим дали ще го намериш.Има тв, декодер, аудио, климатик(не можа да ми подкара панасониците) и... проектор + да го направиш универсално.А къде е останалата техника?Един прост двд плейър поне да имаше.Нямало по-добро защото ти друго просто не си пробвал, затова.
Пробвай приложението което ти предложих пък тогава говори.Само където много го наблъскаха с реклами последните версии...

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#8

Пробвал съм над 30 приложения и мога да твърдя, че от вграденото приложение на LG по-добро няма. Има всички марки декодери и ТВ. За климатици и друга техника не е толкова добро, но на мен ми трябва за ТВ и декодери. А и е без реклами.

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

LG G3
Цитирай
#9

Не търси ДВД-то като ДВД. Отиди на Аудио Системите и си намери каквото ти е нужно. Прилоежнието на ЛГ е повече от прекрасно!

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)