Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nokia потвърди завръщане при смартфоните догодина

мнение 201 от jorrddan

Има как да стане, но се започва отново продажбата на евтин хардуер за много пари. Нокиа са специалисти в това. Обаче не отчитат, че вече има други играчи с тази стратегия, които са много по - могъщи

мнение 202 от eksoldier

Всички са играчи. Wink Тва, че Цайс през тези години не подписа с никой договор, а чак сега го направи отново с Нокия не трябва да се пропуска. Да не забравяме, че най-добрата камера в телефон (и към днешна дата!) е разработка именно на Нокиа и Цайс. Да се надяваме да видим нещо добро и този път!
LG G4 Black, Red & Brown Leather
Nokia 808 PureView

Цитирай

мнение 203 от dp4u4umi6ev

Да не забравяме, че това не е оная Нокиа не може да се лежи на стари лаври.
[Изображение: http://oi65.tinypic.com/acd9tt.jpg]
Цитирай

мнение 204 от Naidenoff

Разликата между Финландската Nokia и Китийската Nokia е като слънцето и луната...
Да попитаме Microsoft... пълен провал, с бранда Nokia!
Мисля че и Китайците ги чака същото, под „сянката“ на другия набиращ сила жълт „събрат“ Huawei..!
May the Force be with you
Цитирай

мнение 205 от eksoldier

Не ме разбрахте. ZEISS нямаше да си плюе на името ако липсваше доверие в сегашната Нокиа. Все пак предстои да видим. Майкрософт глътнаха въздух заради калпавата ос. Сега пък има твърде много устройства с андроид. Ще гледаме. Аз лично се надявам да вземат патента и за Pure View.

Tapatalk
Nokia 808 PureView

Цитирай

мнение 206 от vesoisthebest

Аз също нямам търпение да видя резултата,намесата на ZEISS въобще не е за подценяване.Усещам,че ще избухнат отново със камерафон....Вече работят със Андроид,всички флагмани са достатъчо мощни,така че там не очаквам кой знае каква разлика спрямо конкуренцията.Но камерата,камерата да видим...
Moto Z Black 32GB 
Цитирай

мнение 207 от GH0STFACE

(19 Jul 2017, 00:38:09)Naidenoff написа: Разликата между Финландската Nokia и Китийската Nokia е като слънцето и луната...

По принцип HMD Global са си финландци. Ако в момента наричаш Nokia китайски телефон, защото там ще се асемблира. То тогава и ябълка и компания също са китайски "пръчки".

Сравнението ти е неточно. По-скоро бих предложил, че разликата е като Пълнолуние и Новолуние Wink
Цитирай

мнение 208 от hazART

Не е казано, че като ще работят с ZEISS ще е най, както да речем е било преди, да не стане после да казват някои, ама нали работят с ZEISS що така.
  Samsung Galaxy A5 2016 GOLD 
Цитирай

мнение 209 от eksoldier

Квото ще да става. Ние ще гледаме. Лейка и Хуауей мен лично не ме впечатлиха с нищо, а очаквах много! За камерата на Нокия е важно пюр вю технологията да си ползват...
Nokia 808 PureView

Цитирай

мнение 210 от bobyn

(19 Jul 2017, 14:15:02)GH0STFACE написа: По принцип HMD Global са си финландци. Ако в момента наричаш Nokia китайски телефон, защото там ще се асемблира. То тогава и ябълка и компания също са китайски "пръчки".

Скоро ще се разбере колко финландци ще останат и кой кара влака всъщност:
http://www.gsmarena.com/arto_nummela_lea...-26286.php
Motorola X Force / Android 7.0 Nougat
Цитирай

мнение 211 от Naidenoff

(19 Jul 2017, 14:15:02)GH0STFACE написа: По принцип HMD Global са си финландци. Ако в момента наричаш Nokia китайски телефон, защото там ще се асемблира. То тогава и ябълка и компания също са китайски "пръчки".

Сравнението ти е неточно. По-скоро бих предложил, че разликата е като Пълнолуние и Новолуние Wink

Не ме разбирай погрешно! И аз съм от „старите“ фенове на бранда, и с интерес следя сегашното и ново развитие!
Все повече се говори за придобиването на голям дял от акциите на HMD Global от Китайски инвеститори.
Всъщност, това ще стане много скоро!
И после ще гледаме Нокия-Майкрософт епизод 2.....

р.s Ооо... вече си има и нов председател на борда на HMD Global....
Сам Чин... името му е натурално финландско Wink
May the Force be with you
Цитирай

мнение 212 от NoMaD

Durability Test Nokia 3310 : http://www.ubergizmo.com/2017/07/nokia-3...lity-test/

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD