Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен петък 2016

(2016-11-26, 09:26:40)ronnie72 написа:  Като цяло, най-слабия ЧП за последните три години.

И аз съм разочарован от черния петък. Гледах един фотоапарат, но не щракам много снимки и накрая не купих нищо.

Huawei P10
Цитирай
Аксесоари

За първи път тая година не купих нищо............просто съм потресен от наглостта на търговците

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Емагчето явно са ги заредили нощес с айфончета, щото рязко имат наличност за "крейзи дейс"... Въобще пълен смях.
Цитирай

Те за Ч'рън Петък не пускат всички наличности, а определени бройки предзнаначени за кампанията. Т'ва тука да ти нье хАмерикътъ? Всички количества намалени до изчерпване... Big Grin

Иначе SolidExplorer е намален с 50%. Не лоша оферта.

Sent from fuckedUP vps. (:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

И аз съм най-доволен от дице.бг, иначе и в Китай на 11.11 бяха големи подигравки.Има едни артикули, които си ги пазарувам почти всеки месец и около 10 дена преди деня махнаха намаленията, и единия продукт го купувах постоянно намален на 0.98$, на 11 беше от 1.49$ намален на 0.99$ Smile Писах на Китаеца че редовно пазарувам от него да ми ги даде на старата си цена и ми каза да чакам "намаленията" е изчаках да минат и си поръчах на 0.98$ Smile
Цитирай

Май няма какво повече да се каже. Big Grin
                   
.jpg 15179162_1616239695068982_131945582848169891_n.jpg Размер: 22.63 KB  Сваляния: 189

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Точно!!!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай

И не само айфончета,бях заредил 6 изчерпани артикула и днеска ги пуснаха и един от телевизора е с100 лева ,а не с 600 разлика,пълен ташак, и интересно в 7 днеска имаше изчертани бройки много пазаруват
Цитирай

А уж сме най-бедната страна в Европа!Явно не е така.Голямо пазарене!Имаме стандарт.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Аз пък съм доволен и от този черен петък.
Взех си PS4 слим с Battlefield 1, Fifa 17 и Uncharted 4 на доста добра цена.
Samsung Gear Icon X , ново безжично зарядно и калъфчета за С7 едж-а.
Лаптоп и още доста други неща.

PS: Не знам защо се чудите, че iPhone-ите сега са в наличност.... Емаг бяха обявили какви наличности пускат за продажба от тези артикули, съвсем нормално, е да имат наличности...

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай

ПС4 + Фифа17 + Ънчартед за грубо 420 лв в ЮК амазона. Има оферти и за xbox.

Sent from fuckedUP vps. (:

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

@Claping Monkey, изоставаш. ЦЪК.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Теско != Амазон.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Все трябва да го поръчаш до посредник.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Обаче с гаранцията е малко по-сложно при Теско.

Иначе няколко от хубавите оферти при амазоните:

https://www.amazon.co.uk/d/Memory-Cards/...ZB26S49A2X

https://www.amazon.co.uk/Crucial-MX300-I...ZB26S49A2X

https://www.amazon.co.uk/Lexar-Professio...S1X7SA65YR

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай

Аз за втора година съм разочарован от Dice.

Поръчах си нагоре показания Huawei Band, черен. И го платих с ePay.
Звънят ми чак в понеделник и ми казват, че всъщност когато съм го поръчал той бил вече изчерпан, но нямали време да го свалят от сайта.
Казах, белия в момента дава че го имате, пратете ми него. Колегата Емски беше поръчал същия банд, но няколко часа преди мен. На него му се обадили след мен, и му казали същото. Той искал бял, но му казали че и той е свършил.

Та, днес си получих белия п*далски банд Big Grin

Мисля си, че само по една бройка пускат от продукт тея Dice.

Миналата година същото (т.е. подобно) Един HTC фирмен калъф от 60 на 10 лв намален (или нещо подобно) след 2 дни ми се обаждат, че объркали цената и не била такава.

Трета година от тях няма да поръчам.
Цитирай

Хаха и аз съм поръчал няколко калъфа, и какво сега да очаквам изненада Big Grin Единият беше намален от 39лв на 2.90лв Smile
Цитирай

аз вече си получих от dice нещата. един case и 2 протектора (стъклени). всичко е точно. case-а наистина ми изглежда доста солиден. като за 2.90 е супер. даже са ми дали и талонче за 10% отстъпка от аксесоари Big Grin
Цитирай

Off:
Някой колега поръча ли PS4 - от Amazon, как точно се случва с гаранцията - международна ли е?

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай

При всеки явно различно се развиват нещата. Аз пък съм много доволен от поръчката си от тях.
Да, някои неща ги нямаше (две чанти по 1.90, едно зарядно за кола за 2.90, едни ушанки за 2.90 и две мишки от по 1 лев), но пък останалите около 20 неща от поръчката си ги взех вчера. Момичето ми се обади като видя, че съм ги заявил в офис на куриер, който е близо до магазина им и попита дали не искам да си ги взема на място, като няма да плащам доставка. Така и стана. А магазинът им е на 3 минути от моята работа. Та, тръгнахме си с колежката с 3 торби от магазина за... 54 лева! Като в тези влиза един калъф за колосалните 10 лева, който обаче наистина е страхотен. Аз лично съм много доволен от тях, а и с гаранционното им обслужване от предишни случаи.
Цитирай

Добре, само 6 от неща са нямали. Малко е било Big Grin

А да, забравих. Някой ако иска да се възползва от кода

[Изображение: 597bffbc145268d5631d8c944ef6b28f.jpg]
Цитирай

Аз с dice приключих. Както каза по-горе колегата си поръчах часовник и след 4 дни ми се обаждат да ми кажат, че се пообъркали и не могат да ми доставят черен часовник, ама и дори белите били свършили, та не могат и да ми го заменят. Аз поръчах някой и друг час преди колегата, а на него му заменили часовника с бял. Та организацията е "на ниво". И как да имам доверие на такава фирма и да смятам, че има гаранция и че нещата не са китайски (гаражни) ментета??? Респективно ставам хейтър на дайс и повече мой познат няма да поръча нищо от там.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

И аз се включих тая година в ЧП и си взех microSD карта HAMA 32 GB Class 10 намалена от 30 на 15 лева от еМаг. Китайците писали смело някакви скорости от 80 MB/s по опаковката, но разбира се посмъртно не може никога да ги стигне и реално държи малко над минималните според спецификацията за UHS-1 карти скорости. За 15 лева е идеална Smile

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай

Не знам как е според закона, но след като са ти приели поръчката не следва ли да я изпълнят? Два пъти ми се случва да купувам стоки, които на етикета са с една цена, на касата излиза друга. Казвам, казват ми, че са забравили да сменят етикета, но ми продават стоката на цената на етикета. Аз бих се обърнал към КЗП. Не заради друго, ами да се научат как НЕ се прави.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

И аз от dice си бях поръчал черния стенд за безжично зареждане и ми се обадиха че вече го нямали в наличност (въпреки че си го продават на сайта и сега).
Казах им да го сменят с бял ... колкото и да не исках
Иначе JBL Pulse 2 и Samsung Gear IconX ми ги доставиха ...

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)