Анкета: Коя модификация на Redmi 4 притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Redmi 4a
3.03%
1
3.03%
Redmi 4
15.15%
5
15.15%
Redmi 4 Prime
81.82%
27
81.82%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

~ Клуб на собствениците на Xiaomi Redmi 4/Redmi 4 Prime~
#26

+ 1 от мен. Xiaomi redmi 4 pro/prime, black 
Много съм доволна. Много добро съотношение цена / качество.

  • Xiaomi Redmi 4 Pro / Prime
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, може ли да помоля да споделяте и със 1-2 изречение от къде сте взели телефончето и с каква доставка (имали ли сте мито или не). Мисля че ще е много полезно. Ако пък модовете преценят може и отделна тема да стане. Лек и успешен ден!

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#28

Здрасти,
Не е лоша идеята, за да помогнем и на други да се сдобият с този прекрасен модел Редми 4 про. Аз, след много зяпане из Али-то, реших да хвърля едно око и из родното пространство и намерих доста приемливи предложения. А в крайна сметка на живо се оказа най-добре - видях го случайно в едно магазинче в центъра на Бургас (ул. Богориди 30) на супер цена - 365 лв. Като си направих сметката , че най-евтино в Алито е 155 щ.д. за сребристия,което е около 290 лв, а това беше тъмният вариант, който е +30-на долара, не се и замилих. Освен това си спестих евентуална митница и вероятност за дефекти , момчето ми направи допълнително отстъпка от 15 лв, изкупи ми старото галакси с3 за 80 лв и така ми излезе 270 лв. И даде 2 години търговска гаранция - какво му трябва повече на човек Smile. Така че лично аз препоръчвам да се вземе по възможност от тук.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай
#29

Здравейте!
И аз към собствениците на Xiaomi Redmi 4 Pro Prime 3/32
Намерих го в ОЛХ ,взех си го лично за 390 лв. Докато се мъчех да ми оправят РедМи Ноут 3 Про, изпуснах намаленията, а ми трябваше телефон с 2 карти и не можех да чакам.
Много съм доволна, работи по-бързо от РедМи Ноут 3 Про.
На-хубавото за мен - клонирането на приложения. Сега имам WhatsApp, Viber итн. и на двата си номера едновременно, нещо което се чудех как да постигна от 2 години.
Цитирай
#30

има го откакто има MIUI 8(края на август). Само телефони с 4.4 не го поддържат
Цитирай
#31

Новите версии на четворката без кантовете на дисплея или по-точно със много по незабележими, определено много по-добре са така, особено за светлите модели. Трябваше да си ги пуснат така от самото начало !

[Изображение: Original-Xiaomi-Redmi-4-Pro-Prime-3GB-RA...a-Core.jpg]
Цитирай
#32

Хайде и аз да се запиша. От вчера съм с Redmi 4 Prime в черен цвят. Много е добре телефончето за цената си.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#33

И аз съм в джаза с Redmi 4 Prime от днес Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#34

От две седмици съм с Redmi 4 Prime но чак сега се включвам в клуба.
Най-добрата батерия от телефоните с андроид който съм ползвал.


Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

Redmi Note 7
Цитирай
#35

Аз от вчера съм с един брой.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#36

И аз съм пак с такъв, без рамки обаче Wink

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#37

Въпросът ми не е много за тази тема, но и по-горе имаше мнение за новите модификации с тънки рамки, та може ли по някакъв начин при поръчка да се познае какъв предлагат - с тънките рамки ли е или стария. Има ли някакъв номер на модификацията?
Гледах при Fantacy и GoldWay, но нищо не се споменава за тази разлика.
П.П. Не вярвам на снимките, защото от самото начало бяха с тънки рамки. Доколкото виждам от мнението по-горе, при черния вариант няма тънка рамка, така ли е?
Цитирай
#38

При черния вариант няма тънка рамка.Redmi 4 Prime в черен цвят и от мен.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#39

При черният вариянт просто тази рамка не си личи!
Имал съм го, но пък пък беше с дисплей Ebbg...много блед и на къстъм ромовете не работи двойното почукване.
Гледайте да е с дисплей/LCD - Tianma
Разликата е огромна!!!
[Изображение: 038aa39445167e516922ccb7b079ce97.jpg]

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#40

Преди да го получиш няма как да разбереш с какъв дисплей е ако е от Китай.
Цитирай
#41

Ами гледай да е от тука просто

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#42

Здравейте, от днес и аз съм горд собственик на това телефонче и тепърва ще го отключвам и буутвам, но нещо което забелязвам е че малко ми тъмнеят цветовете на екрана колкото и да увеличавам яркостта пак си изглежда леко тъмно и при вас ли е така или е нещо до настройка?
Цитирай
#43

Най вероятно си с дислея Ebbg...затова е така...и когато сменяш от настройките за яркост пак си стои така не се променя нали?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#44

(2017-06-10, 08:32:28)dingila написа:  Най вероятно си с дислея Ebbg...затова е така...и когато сменяш от настройките за яркост пак си стои така не се променя нали?

Да, става малко по-ярко, но пак тъмнее...

Успях да го отключа някак си, но сега не мога да разбера какво точно печеля с това отключване??
Цитирай
#45

Custom recovery, root, custom Rom...различни са причините да е отключен..
Цитирай
#46

(2017-06-10, 18:30:57)suffer написа:  Custom recovery, root, custom Rom...различни са причините да е отключен..



За root задължително ли трябва да съм с custom rom?

Инсталирах драйвърите имам МиФлаш и като тръгна да изпълнявам тази точка: Изключвате телефона...задържате Vol+ и Power бутона и чакате докато се покаже едно англо-китайско меню... Там избирате >> Download

>> Телефона ще премигне и ще стане черен екрана.

Вкарвате USB кабела и давате Refresh /////////


След като дам Download телефона не примигва ами направо се рестартира и си влиза в нормалното меню някакви идеи?
Цитирай
#47

Да, нямаш ЕДЛ режим. Ако искаш да флашваш си отключи телефона и ползвай фастбуут. За руут ти трябва custom recovery
Цитирай
#48

(2017-06-10, 14:21:20)m_a_r_t_1_n написа:  Да, става малко по-ярко, но пак тъмнее...

Успях да го отключа някак си, но сега не мога да разбера какво точно печеля с това отключване??

Абе нз какво става ама изведнъж тва тъмнееното изчзна и след малко пак се върна и другото, което е като някой ми звънне го чувам много зле накъсва се мрежата. Въпроса ми е дали може това всичкото е от РОМ-а или са ми продали развален телефон?
Цитирай
#49

Ако смениш ром-а с чиста инсталация и пак е така , тогава може да се запиташ !
Цитирай
#50

Ами някак си успях да го флашна до Latest China Dev от тука http://en.miui.com/a-234.html, но в тази версия не мога да сваля услугите на Google и сега като се опитвам да флашна по същия начин Global верията в MiFlash ми дава някви грешки и направо съм се хванал за главата и нз какво да правя...

(2017-06-11, 17:33:02)m_a_r_t_1_n написа:  Ами някак си успях да го флашна до Latest China Dev  от тука http://en.miui.com/a-234.html, но в тази версия не мога да сваля услугите на Google и сега като се опитвам да флашна по същия начин Global верията  в MiFlash ми дава някви грешки и направо съм се хванал за главата и нз какво да правя...

Закрепих го някак си
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)