Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Mi Max
#1

Днес ми пристигна първия калъф за телефона. Досега бях със силиконовия с който дойде, умирах от ужас да не го изпусна с този голям размер.
Kалъфа е от тук, аз съм свикнала от Мегата да използвам такива.

[Изображение: MSK-Fancy-Diary-Leather-Wallet-Stand-Cas...-Prime.jpg]

Малко е твърд, дано да поомекне с ползването и силикона който държи телефона е една идея по отпуснат. Дупките за бутоните са точни, но силикона е една идея по дебел и е малко трудно натискането им.
Поръчах и друг вид, чакам и един стъклен протектор.
Поръчала съм и Qualcomm Quick Charge 3.0 18W, дано да работи с телефона, както прочетох из нета.

Пристигна и Quick Charge.
Наистина зарежда много по бързо. Не знам колко е полезно за батерията, но върши идеална работа, когато трябва да си заредя телефона в работата.

Взето е от тук. Пристигна за 12 дена.

[Изображение: For-Qualcomm-Quick-Charge-3-0-18W-Quick-...dapter.jpg]

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай
Аксесоари
#2

Можеш ли да засечеш за колко време ти се пълни с този QC3.
Аз използвам едно зарядно на blitzwolf с някаква тяхна си измишльотина sPower и с него зареждам по-бързо отколкото с оригиналното зарядно.
Цитирай
#3

Утре ще пробвам и ще пиша.

2 часа и 10 минути от 10% до 100%
Ще пробвам утре със зарядното от комлекта колко ще отнеме.

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай
#4

Пристигна и стъкления протектор покрива целия екран, за сега съм доволна. Лепна идеално даже ми скри черната рамка на екрана.
[Изображение: 7577311f55761b194e415e6b647d5206.jpg]

[Изображение: 939eb9bdca36bcd8373fb8191a92c02b.jpg]

[Изображение: 51e74d85a9c807c275ab2dc53983d15e.jpg]

Обаче съм се прецакала с калъфчето. Снимките бяха отчайващи, помислих че е от телефона, да ама не. Случайно свалих калъфа разлика огромна. Явно камерата е с една идея покрита от калъфа. Аз като ламер не съм обърнала внимание.

Без калъфче.
[Изображение: 8e24adc20994194a90bb904c2ace7304.jpg]

със
[Изображение: 582bff772bc67ca9911c862864ee2596.jpg]

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай
#5

И моето Mocolo пристигна, но още нямам време да го сложа. Аз ползвам само TPE-протектора за гърба, който е от подаръчния комплект на Top One. С него имам само проблем, че по-дебелите аудио-жакове, като тоя от Aux-a в колата ми, не могат да влязат напълно в буксата. Има по-тънки, които влизат обаче.

Миналата седмица най-после се излъгах и купих доста скъпа стойка за кола, ето такава, но от Технополис, за 49 лв.:

http://www.citytel.bg/car-holder-samsung...tab-s2-8-0

Тая стойка държи много здраво за стъклото, и покрива почти целия гръб на телефона, с което той стой много стабилно в нея. Изглежда добре направена. Все още обаче ми се струва, че 50 лв. са твърде много за нея, освен това рамото е малко късо, и е трудно телефонът само да се плъзне отгоре, за да се постави, както и само да се извади нагоре, без да се отварят страничните държачи или да се наклони телефонът напред, защото иначе телефонът опира отгоре в стъклото на колата. С нея, във вертикална позиция на телефона ми идва къс и аудио-кабелът от Aux-а на колата, та сега и удължително кабелче търся, понеже не ме кефи в хоризонтален режим (чудя се да го ползвам във вертикален, надолу с главата - тогава кабелът стига Smile )
Цитирай
#6

Днес сложих Mocolo-протектора. Всичко пасна идеално, отстрани остана доста по-малко разстояние, отколкото с предишния прозрачен протектор, който бях купил от Модател, и няма въздух по краищата, за разлика от модателския. Покри и грозните черни линии около екрана. Обаче пък бялата боя нещо не е съвсем плътна и прозира леко, като отдолу не знам от въздух ли, или от лепилото, което е само по краищата, прозират леко разни петна. Дотук добре, бях ОК, и бих го ползвал дори и така, но като стигнах до работа, забелязах, че в средата на екрана, под протектора сякаш има голямо мазно петно - по същия начин пречупва светлината във всички цветове на спектъра. Колкото и да се опитвам да го избутам настрани, не става. На страницата на продавача имаше доста хора с подобно оплакване, други пък не се оплакваха. Явно изтеглих късата клечка. Някои там предполагат, че е въздух, но пък аз се чудя дали не е от влажната кърпичка, с която бърсах - след това подсуших със сухата и оставих малко време да изсъхне, но може би недостатъчно, защото не исках да падат прашинки. Сега чакам още един подобен протектор от друг производител, ако не стане и с него, ще карам без протектор. Ще опитам за всеки случай още веднъж тоя да го вдигна леко и да подсуша пак.
Цитирай
#7

И аз го имам това петно, не е въздух. Ако няма пряка слънчева все едно го няма, обаче на слънце е драматично. Много си личат и пръстите по протектора, само го чистя, но ме дразни. Моя е силвер и нямам проблем с боята отстрани. Както писах много съм доволна, че скри черните ленти на екрана отстрани.
Получих и нов калъф с него снима добре, на стария просто не е изрязано хубаво за светкавицата и тя като светне се получава отенък от калъфа.

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай
#8

При мен петното веднага след поставяне на протектора се виждаше съвсем слабо, само под определен ъгъл, но в момента е огромно, вижда се под всякакви ъгли, дори и когато екранът е с ярък, бял фон. Не знам дали евентуално не са някакви изпарения от лепилото. За следите от пръстите - да с тоя протектор нещата май са по-зле, отколкото с предишния.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)