Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-новия firmware и линкове
#1

http://forum.xda-developers.com/huawei-p...s-t3468245


На който не му се чака ОТА ъпдейта

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

По принцип те идват с забавяне и няма да ги чакам ,хубаво че е го качват от други държави който първи ги получават и ни помагат да не чакаме.
Сложих я най-новата е B161 VNS L21 сложих я и довечера ше пиша опаравени ли са лаговете и забиванията.
Цитирай
#3

Здравейте, и на мен не ми се чака... Понеже съм невежа, искам да попитам как точно става инсталирането, и трябва ли телефона да е флашнат рутнат или каквото и да било друго?
Цитирай
#4

Лага при всички менюта и в messenger изчезна при спам на съобщения!
Няма забивания и лагове ама грам с най-новия софтуер B161 6.0Marshmellow!
Цитирай
#5

Чакай не бързай, ще се върне, има време Big Grin
Цитирай
#6

(2016-11-25, 20:11:43)nescafe написа:  Чакай не бързай, ще се върне, има време Big Grin

Ако се върне нугата ще чакаме.
Цитирай
#7

И аз преминах към В161 и сякаш е една идея по-добре

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

И на мен ми харесва . Ще кажа как е батерията накрая на деня , но първоначалните ми впечатления са добри !

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#9

(2016-11-26, 12:58:30)mitko.stefanov написа:  И на мен ми харесва . Ще кажа как е батерията накрая на деня , но първоначалните ми впечатления са добри !

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

С този update вече всичко бих казал нормално и очаквано работещо.
При спам от messenger забиваше сега има леко забавяне ,но е ок.
Ама то от pc fb profile към на p9 lite fb profle като спама супер бързо палчета нормално 2 сек забавяне ,работи добре с нугата 7.0 ще видим.
Цитирай
#10

След два дена натоварване дори и с B161 телефона заби адски лошо!
Много зле не му отива на този добър хардуер ,но в днешно време софтуера му е майката и в момента е незадоволителен!
Ако с Android 7.0 Nougat не го оправят право го хвърлям 450 лв и ми забива телефонна.
То предния телефон Lenovo A606 за 290 лв не ми забиваше Big GrinBig GrinBig Grin
Цитирай
#11

Е нали до вчера го хвалеше че бил чук, моя рядко забива но ме дразнят други неща като например дребния шрифт в подменютата и не добрата визуализация в списъка с повиквания
Цитирай
#12

Съмнявам се че ще сменят големината на шрифта в следващи ъпдейти, защото има опция за уголемяване с което предполагам, че от Хуавей си мислят, че няма проблем с това.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

(2016-11-27, 22:25:41)esil2 написа:  Е нали до вчера го хвалеше че бил чук, моя рядко забива но ме дразнят други неща като например дребния шрифт в подменютата и не добрата визуализация в списъка с повиквания

На този пък шрифта му бил ,малък хаха да не си сляп идеален е лага и забиванията са проблема.
Цитирай
#14

(2016-11-27, 22:25:41)esil2 написа:  Е нали до вчера го хвалеше че бил чук, моя рядко забива но ме дразнят други неща като например дребния шрифт в подменютата и не добрата визуализация в списъка с повиквания
+1. Поне символите за входящи,изходящи и пропуснати обаждания да бяха цветни. Не проумявам защо почти всичко ново е по-грозно,орязано и нефункционално?!
(2016-11-27, 22:28:21)BlackBone написа:  Съмнявам се че ще сменят големината на шрифта в следващи ъпдейти, защото има опция за уголемяване с което предполагам, че от Хуавей си мислят,  че няма проблем с това.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Опцията за уголемяване не помага в подменютата,а щом много от потребителите имат проблем с това трябва да се вземат мерки!
Цитирай
#15

Crazy-Boy ама как си си улучил името просто не е реално. Последно какво ще кажеш за телефона, понеже имам чувството, че 2ма живеят в твоята глава? Big Grin

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

(2016-11-28, 11:05:21)nescafe написа:  Crazy-Boy ама как си си улучил името просто не е реално. Последно какво ще кажеш за телефона, понеже имам чувството, че 2ма живеят в твоята глава? Big Grin

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk


Абе ти сляп ли си ,виж назад колко хора се оплакват телефонна е лагав и бъгав и работи непредсказуемо незнаеш кога да му разчиташ.
Цитирай
#17

При мен си върви приемливо. От Андроид телефон не очаквам и повече, наблегнах на това, че го боготвореше телефона, после почна да го плюеш, после пак ти харесваше с новия софтуер и сега пак го плюеш. Защо да не мога да му разчитам при положение, че когато съм искал съм се обадил от него и никога не съм имал пропуснато и т.н. Ако не ти харесва продай го и стига си ни натрапвал твоето мнение, въпреки, че утре не се знае какво ще е то хихи Smile

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Някой може ли да сподели промените

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#19

По-издържлива батерия. Поне за мен други подобрения като премахване на лага не се забелязват, защото и преди това не съм имал.

Sent from Huawei P9 Lite
Цитирай
#20

Аз с една батерия изкарвам два дена. С друг телефон не съм успявал да го направя

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Здравейте,имате ли представа кога ще пуснат този ъпдеит официялно?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#22

Вероятно, до края на Март ще е наличен.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#23

Някой да обясни как се прави ъпдейта

HUWAEI P9 Lite
Цитирай
#24

Ако телефона няма root процедурата е следната:
           
1. Сваляш ъпдейта на компютъра.
2. Разархивираш.
3. Създаваш папка "dload" в миро сд картата и копираш в нея само файла UPDATE.APP.
4. Изключваш телефона и поставяш картата.
5. Включваш телефона.
6. Отиваш на ъпдейтер на телефона и кликаш на Локален ъпдейт.
Това е.   Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#25

При мен дойде 161

HUWAEI P9 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)