Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SG J5 - въпрос
#1

Здравейте, сигурно 10 пъти прехвърлям изтеглените приложения на сд картата и те пак се връщат на интърнал мемори автоматично..
 Иска ми някакъв достъп до storage, location и ако не дам не мога да снимам с камерата или да тегля снимки от фб и мисля че като дам allow и тогава се случва  магията. Има ли начин да се оправи, рових в настройките-не намерих.
И 2ро, този начин да си слееш сд картата като вътрешна памет работи ли? Четох разнородни мнения и така не стана ясно от какво зависи
Цитирай
Аксесоари
#2

Мда, трябва да даваш разрешения на приложенията, иначе няма да работят. А за сливането може, но става трудно и си губиш гаранцията завинаги.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай
#3

Ама тъпо са го измислили, имам 5 приложения на кръст и дори не мога да ги ъпдейтвам защото ми е пълна паметта....
Цитирай
#4

Някой може ли да опише т'ва с меморито?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#5

Ако имаш предвид сливането на постоянната памет с микроСД картата, описано е ТУК
Отнася се за всички Самсунги.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#6

Здравейте. Имам проблем с WiFi антената на моят телефон. След падане от високо хваща безжичен интернет само в непосредствена близост до рутера. Възможно ли е да се е откачила антената и възможно ли е да се поправи. Телефона ми е samsung j5 (j500f)

Samsung Galaxy J5 
Цитирай
#7

Да, възможно е - в сервиза.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)