Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос...Ще си вземам htc one e9 , но искам да попитам за мненията за не?
#1

Ще си вземам htc one e9  , но искам да попитам за мненията за него
Цитирай
Аксесоари
#2
Wink 

Преди 5 месеца взех такъв на жената и е доволна. По цял ден го ръчка с онези  фермички, фейсбуци ала бала и батерията изкарва по един ден. Щом деяни в нейните ръце Visslar 
Ако те интересува нещо конкретно, питай.
Цитирай
#3

Телефона е хубав особенно за тези пари .Взех го преди 1 седмица за жената, но след 2 дни им го върнах след като видях че я няма опцията обновяване на софтуера, което значи да си остане с андроид 5.0 при положение че е излязал 6.0 и в буут менюто е s-off и CID 11111111. Което си е направо рутнат телефон! Оказа се че всички които го продават в момента са еднакви защото всички ги взимат от citytel. Отидох направо при тях да ги питам защо са така тези телефони и се оказа че те слагат БГ менюто и вероятно така го бъгват. Сега чакам да им донесат нови бройки и се разбрах да ми зопазят един без да го пипат. За един Български език омазват целия телефон с което предполагам ще му отпадне и гаранцията в последствие..

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай
#4

Аз също го взех от Citytel, но има меню за актуализация.
Когато го купувах ме попитаха дали искам да ми сложат БГ меню и аз се съгласих. Човека седна на лаптопа и за 2 минути му качи MoreLocale. Тогава се поинтересувах за това приложение и доколкото разбрах се инсталира след руут.
Даже тогава пусках тема по този въпрос дали са ме прецакали, защото съм скаран с тия подробности.
За момента казва, че няма актуализации за този телефон, а ти казваш 6 е излезнал....

Бихте ли ми казали как да разбера дали е рутнат телефона.
Цитирай
#5

Казаха ми че за този телефон са изчезнали протекторите и калъфи те и стар ли е за параметрите е ок мислих за a9 но е по слаб и осте 1 въпрос ако няма как да си сложа бг меню ако няма
Цитирай
#6

Ползвам Е9+, А жена ми е с Е9. Телефоните са много добри... особено моя хихихи. Не е нужно да ти е рутнат телефона за More locate 2 слага се много лесно, има тема по въпроса. Снима качествено, батерията държи цял ден с 4G. Много трудно се намират задни протектори, за + има, но за Е9 никакви, иначе стъкла има. Те обаче почти не се надраскват. Телефона е Топ! За мен е по добър от М серията, просто защото обичам по големи дисплеи, дори съжалявам, че Htc слязоха на 5.5... до сега бях с One Max на 5.9
Цитирай
#7

(2016-11-27, 17:01:50)Vi70 написа:  Аз също го взех от Citytel, но има меню за актуализация.
Когато го купувах ме попитаха дали искам да ми сложат БГ меню и аз се съгласих. Човека седна на лаптопа и за 2 минути му качи MoreLocale. Тогава се поинтересувах за това приложение и доколкото разбрах се инсталира след руут.
Даже тогава пусках тема по този въпрос дали са ме прецакали, защото съм скаран с тия подробности.
За момента казва, че няма актуализации за този телефон, а ти казваш 6 е излезнал....

Бихте ли ми казали как да разбера дали е рутнат телефона.

Глупости.Не е нужно да се руутва телефона за да се сложи бг език.Става за две минути с adb shell. Има тема с подробно обяснение как става.Аз по този начин си сложих бг. За всички модели става.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=71063

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#8

За БГ меню не е нужно, но за да има europe googleplay store е нужно. Този телефон е произведен само за китай, и затова тук идват руутнати със s-off и cid 11111111. Затова телефон от htc one серията идва на толкова ниска цена. Иначе телефона си е супер.

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)