Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно мобилен интернет
#1

Здравейте!  Smile

Вчера си взех Huawei P8 Lite, смених си картата с микро и си смених и тарифния план. Картата ми е активна, но нямам интернет, а новия план към който минах включва и неограничен мобилен интернет. 

Та въпроса ми е, дали трябва нещо от настройките на самия телефон да се направи за да го активирам? Ще се радвам ако някой ми помогне. Просто телефона ми е от вчера и не му разбирам много още.  Confused
Цитирай
Аксесоари
#2

@Vicky89, а дали са включени в менюто или провери за настройки APN точка за достъп на мобилни данни.

 
Цитирай
#3

P8 Lite намира сам веднага APN настройките. Vicky89 просто дръпни падащото меню от горе надолу (notification bar-a) и от бутоните за бърз достъп включи мобилните данни.

Предполагам обаче, вече си го открила преди да ти отговорим Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#4

Здравейте.
Защо като отворя менидж.на телефона показанията на мобилните ми данни,винаги показват едни и същи цифри,въпреки,че често ползвам моб.интернет?Цифрите са едни и същи от стария отчетен период и сега с новия/след 05.12/ след като съм занулен и отново имам пълен пакет трафик?Благодаря ви предварително.

Изчистих кеша и данните на приложението "мениджър на телефона"но все е така.Някой все пак с идея как да се реши проблема?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)