Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дребни проблеми и питания
#76

Kaкто казаха и по-горе. Има проблем с разпознаването при андроид 6.
Трябва с китайския да пробваш
Цитирай
Аксесоари
#77

Пак по въпроса с дребните, но дразнещи проблеми:
1. Доколкото знам тел (RedMi note 3 pro prime Special edition) поддържа OTG. Пробвам го със стария кабел (работеше на Samsung Noate 2) и нема никой. Нещо трябва да разреша по менютата ли, знам ли вече;
2. Със РОМ MIUI Global 8.1.1.0 (MHRMIDI) e, избрана локация България и Български език, като вляза в тел. указателнямам българска азбука в дясно за бързо турсене, а само латиница. Като реша да търся (натисна някоя буква, независимо коя) ми показва буквата Р латинско в кръгче и ме праща в началото на тел указател. Ясно че е някакъв дразнещ бъг, но има ли начин да го преодолея?
Цитирай
#78

Буквите вдясно ще са на блгарски само в xiaomi.eu ROM-а. В global rom са си на латиница и няма как да се промени. Дори и да "пипнеш" приложението за контакти, със следващ ъпдейт на телефона, пак ще се върне старото.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#79

Здравейте, тези първите 3 трябват ли ми ? 
   

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#80

Щом са от галерията не е проблем да триеш.

LG G3
Цитирай
#81

Здравейте, след последните два OTA ъпдейта, установих че не мога да прикачам мелодия към контакт, освен стоковите на телефона? Друго което се случи няколко пъти, връзката прекъсва по време на разговор, независимо от продължителността му. Телефона е Redmi note 3 /SD/, с global beta 7.3.16
Цитирай
#82
Sad 

Телефонът ми е РедМи Ноут 3 про 3/32
Бях споделила преди известно време, че на всеки 3-4 разговор отсреща не ме чуват още отначало или по време на разговора накъсва и пак не ме чуват Аз чувам всичко. Предположих, че е от изпускане. Посъветваха ме да сменя платка с микрофона. Смених я. В сервиза обаче ми казаха, че по-вероятно е от лентовия кабел. Чакам го вече месец и половина от Али Sad
От известно време от време на време не намира втората СИМ карта, като иначе и двете са на Виваком. От 2-3 дни вече съвсем не я вижда телефона, утре ще я сменя във Виваком, но се страхувам , че проблема е в апарата.
Не е ъптдейтван никога. Преди месец се опитах - архивирах, свалих РОМ от официалния сайт - изписа, че не може да верифицира файла. 
Има ли някой от Варна, който има желание и възможност да се занимае с моя телефон?  Не мога да се справя сама, не съм толкова грамотна технически.
Цитирай
#83

(2017-03-28, 22:07:15)stenlym написа:  ...
Има ли някой от Варна, който има желание и възможност да се занимае с моя телефон?  Не мога да се справя сама, не съм толкова грамотна технически.
Мога да го погледна телефона ти, имам и достатъчно сим карти за експерименти. Актуализацията е най-белия кахър.
А ако е лентовия кабел свързващ микрофонната платка с главната платка ще се наблюдават и редица други проблеми - проблеми със свързване към компютър, зареждане..., както и влошена работа на високоговорителя. Тия неща винаги можеш да ги изтестваш. Някак си не мога да си оябсня как точно па 2та чифта от този лентов кабел ще са сдали багажа.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, но скоро LeTV X800 4/64.
Цитирай
#84

Не желая да отварям нова тема, затова ще попитам тук. От доста време се опитвам да продам един кейс за Ноут 3 Про, а той само прах хваща вкъщи. Има лк някой мераклия да получи подарък нов неизползван кейс? Може да видите снимки в обявата ми за аксесоари.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#85

Не му е мястото в другата тема и затова ще си задам въпроса тук

Здравейте, със 7.6.7 съм и от известно време когато карам и засичам километрите си с приложението Samsung Health имам проблеми. Когато заключа телефона или излеза от приложението спира да засича и да говори, когато вляза веднага ги обновява и казва колко съм направил, обаче е много неудобно така. Проблем с GPS-а ли, разрешение някакво ли иска ? Пускам го на висока точност, както и преди.

В другата тема ми казаха да пробвам с MiFit, но там не виждам нищо свързано с колоезденето. Приложението на LG си го има в магазина, но съм си свикнал с това на Самсуг, освен ако не кажете някое, което със сигурност по-добро. Пробвах това на Гугъл и не ми хареса. Май не искаше да засича, но това може да е от телефона, който постоянно иска разрешения, дори вече да съм му дал. Това има ли решение, щото е много дразнещо ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#86

За колоездене endomondo или runtastic.
Предложили са ти ли фит, защото не си писал за колелото. Ми фит мери крачки и без гривна
Цитирай
#87

Здравейте, искам да попитам относно един проблем с контактите. Даден номер го търся в контакти и го няма после въвеждам номера и като звънна изписва името на контакта, тоест го има, а не го виждам, някой ако знае? Също бих искал да попитам, как да си филтрирам контактите, защото са смесват от скайп и е някаква лудница.
Цитирай
#88

Влизаш в контакти и натискаш под търсачката.
А скайп, през самото приложение трябва да спреш синхронизирането, но не знам дали ще се изтрият така


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#89

Не разбрах за под търсачката кое да натисна, под нея на мен ми е my profile?
Цитирай
#90

Ами което се намира на мястото на моето очертание
Цитирай
#91

(2017-06-19, 10:55:50)suffer написа:  Ами което се намира на мястото на моето очертание

Не видях снимките, но при мен е различно нямам това поле, с MIUI 7 съм.
Цитирай
#92

В такъв случай отваряш приложението Contacts, задържаш меню бутона, после търсиш Display preferences и трябва да има нещо за списъците
Цитирай
#93

Оправих ги контактите. Искам да питам, при някой друг яркостта, когато е на ръчен режим на макс след 10-15 мин. на екран намаля ли са автоматично, смисъл пак стои на макс, но самия екран става видимо по-тъмен и съответно след 10-15 мин. заключен и като го цъкна пак е нормално до следващите толкова минути?
Цитирай
#94

[attachment=17426 написа:suffer pid='1405361' dateline='1497537990']За колоездене endomondo или runtastic.
Предложили са ти ли фит, защото не си писал за колелото. Ми фит мери крачки и без гривна

Не ми харесаха и двете, останах си с това на Самсунг, обаче пал го има този проблем и е много дразнещо.

Отделно от горната тема, да ви питам, това нормално ли е, какви са тези 5 часа, от известно време ми прави някакви проблеми с това зареждане и трябва или да извада и вкарам зарядното или да рестартирам телефона, понякога го слагам на зарядно и после като погледна - не се е зареждал. Прилагам скрийншот след рестарт и ваденето на зарядно. А и батерията също от скоро пада бързо, не виждам нищо, което да я точи.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#95

Батерията при 8510 е много добра,сега ще видим 8520,дано да не са я прецакали.
Цитирай
#96

(2017-07-01, 21:40:51)Wild bear написа:  Батерията при 8510 е много добра,сега ще видим 8520,дано да не са я прецакали.
Какво ще рече много добре? По колко часа екран ти правеше и колко ти държеше с едно зареждане?

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#97

Някой спомена по-горе, ама не забравяйте че говорим за телефони на една година. Батерията все ще се е амортизирала поне малко.
Моята бройка от Pro версията я взех през април или май и най-добре държеше със 7.5.4.0 - 10 часа екран няколко пъти
Цитирай
#98

Някой има ли проблем с определени нотификации при 8520? Само външно имейл приложение, но все пак...
едит: това от вчера след ъпдейта до 8520

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, MIUI Global V8.2.4.0 (MHOMIDL)
Samsung Galaxy S III, stock Android 4.3 XXUGMK6




Цитирай
#99

(2017-06-15, 16:10:03)Rad0slaw написа:  Не му е мястото в другата тема и затова ще си задам въпроса тук

Здравейте, със 7.6.7 съм и от известно време когато карам и засичам километрите си с приложението Samsung Health имам проблеми. Когато заключа телефона или излеза от приложението спира да засича и да говори, когато вляза веднага ги обновява и казва колко съм направил, обаче е много неудобно така. Проблем с GPS-а ли, разрешение някакво ли иска ? Пускам го на висока точност, както и преди.

В другата тема ми казаха да пробвам с MiFit, но там не виждам нищо свързано с колоезденето. Приложението на LG си го има в магазина, но съм си свикнал с това на Самсуг, освен ако не кажете някое, което със сигурност по-добро. Пробвах това на Гугъл и не ми хареса. Май не искаше да засича, но това може да е от телефона, който постоянно иска разрешения, дори вече да съм му дал. Това има ли решение, щото е много дразнещо ?

Здрасти. От днес в китайския маркет има Mi Fit 3.0.0, която вече поддържа и колоездене
http://m.app.mi.com/download/68548?dcp=p...id%3D68548


https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90507 - линк към темата, в която ще се обсъжда тази версия на Ми Фит
Цитирай

Открих си грешката, моя е, нищо му няма на телефона. Бил съм ограничил приложението за икономия на батерията. Все пак ще пробвам и ми фит, благодаря ви. А с батерията какво да правя, сега е на 32% и излиза, че ще се зареди след 4ч и 43 мин. И с оригиналния кабел и с друг, не винаги го има този проблем, понякога се зарежда и бързо, обаче това не ме устройва. А и батерията пада бързо, сега държи 3-4ч SOT, което е смешно, като се има впредвид, че ми е изкарвал 9-10 часа и никога не съм се притеснявал да излеза с малко проценти.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)