Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Живот на батерията - Резултати!
#1
Brick 

Започвам аз!
B161- Софтуер най-новия за момента.


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай да видим какво си ползвал, така нищо не ми говори.
Цитирай
#3

(2016-11-27, 00:04:42)MUFC написа:  Дай да видим какво си ползвал, така нищо не ми говори.
Дисплей на автоматична яркост и цял ден drag racing / fb / subway / да е почивал по-време на път малко.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

И колко ти е времето на екрана?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Аз редовно правя около 6 часа дисплей. 
         
 За инфо.. преди слагах на нексус 5 3000mAh батерия и подобрих времето на дисплей от 2 часа на максимум 3-3:30 , като вечер пак се зареждаше. 
Сега с този телефон , който също е 3000mAh правя по 6 понякога и 7 часа дисплей със същото потребление. 
Извода.. нексуса макар и чист андроид, не е бил толкова добре оптимизиран както на huawei p9 lite.

п.п. Играя само белот онлайн, ровя много в интернет, снимам много, говоря средно 20мин., редактирам снимки с приложения,  някое друго клипче от тубата, ползвам често Torque pro за колата, на работа обхвата ми е по-слаб. Пример ..вчера карах колело с gps за около 5 часа и направени 140 снимки.. взе 30% , като нета си беше пуснат на 3G ,имах малко разговори и рових за час из нета.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#6

Да ама ми ако ползваш интернет и цакаш игри или гледаш клип как върви потреблението тогава. Защото четох че имал някав проблем с батерията тоя тел падала много бързо.
Цитирай
#7

(2016-11-27, 10:47:05)Rock _fen написа:  Да ама ми ако ползваш интернет и цакаш игри или гледаш клип как върви потреблението тогава. Защото четох че имал някав проблем с батерията тоя тел падала много бързо.

Пълни глупости не чети никъде мен питай , при умерено натоварване издържа ден.
Цитирай
#8

Ето я и моята батерия,телефона е с постояно включен мобилен нет на 4g мрежа[Изображение: 379985db8515eb92aa67c8ae8900c970.jpg][Изображение: e4e4a71d0c44d40ba8ea47dcd0fb3bcb.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#9

Ето и при мен колко изкарва
С най-новия ъпдейт съм. Мобилните данни са на 4g[Изображение: 15943a3b2bfce6dac6c798fe1da98e49.jpg][Изображение: 00cecb0ba4c277c7662b5ca15fb9b77f.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Двете снимки май са правени в различни дни.В 1.46 часа-14% а в 1.49часа-16%. Rolleyes

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#11

(2016-12-09, 18:38:09)buci59 написа:  Двете снимки май са правени в различни дни.В 1.46 часа-14% а в 1.49часа-16%. Rolleyes
  Като гледаш толкова внимателно детайлите, вгледай се малко по добре. Телефона е включен на зарядно малко по рано.


Прикачени файлове Миниатюри
       

HUAWEI P20 lite
Цитирай
#12

(2016-12-09, 18:38:09)buci59 написа:  Двете снимки май са правени в различни дни.В 1.46 часа-14% а в 1.49часа-16%. Rolleyes
Беше включен на зарядно когато направих screenshot

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Ето малко резултати и от мен, никак не е зле Smile

Обаче, вижте какво прави леново п1м Smile


Прикачени файлове Миниатюри
                       

Цитирай
#14

Майка ми е с Леново P1ma40 и кърти мивки откъм батерия хах. Нейния е постоянно на 80% яркост и кара по 6 часа на екран.
Цитирай
#15

Аз имам нокия с фенерче и кърти не мифки ами павета по една седмица екран прави
Цитирай
#16

Това е от мен. Много ми харесва животът на батерията засега. През цялото време на wi-fi. И около 30 мин. разговор.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#17

Ето и от мен


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#18

Ето и моят резултат


Прикачени файлове Миниатюри
       

Google Pixel XL
Цитирай
#19

а на 4G по колко екран правите ?
Също така например ако вечер в 12 сте си заредили телефона на 100% и го изключите от зарядното и не си барате телефона до сутринта примерно до 8, колко % ще ви е паднала батерията ?
Цитирай
#20

Никой ли не е пробвал само на 4G колко издържа
Цитирай
#21

От както сложих бета версията батерията при мен е трагедия пада като за световното дори и в стендбай режим
Цитирай
#22

@esil2, върни заводските настройки. При мен е супер.

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#23

Два пъти го правих вече
Цитирай
#24

(2017-01-26, 14:53:24)esil2 написа:  Два пъти го правих вече

За разряда (drain) на батерията, в повечето случаи е виновно някое приложение или сбор от приложения инсталирани допълнелно на телефона. Особенно негативно на батерията се отразяват и някои игри. Възможно е това да е и причината при теб.
Принципно би трябввало да имаш известяване, кое приложение "източва" батерията ти или ако влезеш в настройките / опциите на батерията, там би трябвало да покаже кои приложения ползват най-много / голям ресурс 
Също така, ако погледнеш активните системни процеси, ще видиш кои процеси харчат най-много памет , респективно с харченето на памет , харчат и от енергията на батерията
Прецени дали не можеш временно да деинсталираш тези игри или приложения , които постоянно искат ресур или често да се ъпдейтват 
Добра идея е и да рестартираш ежедневно телефона . Явно нещо при теб в телефона е причината .
Щом си инсталирал бетата, значи обичаш да се ровичкаш . По човъркай малко телефона и може и сам да откриеш причината
Ако обаче не разбираш какво правиш, по-добре за в бъдеще не експериментирай с бета тестове. 
Бета тестовете са за хора, които знаят какво искат и знаят какво правят и разполагат със свободно време и нерви за това Smile
Цитирай
#25

Игри нямам а приложенията и настройките са както в предната версия където такива проблеми нямах.
http://prikachi.com/images.php?images/147/9028147u.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/148/9028148a.jpg
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)