Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата на Sony Z5 след изпускане
#1

След изпускане на телефона камерата не работи нормално. предната няма проблем, задната може да снима само от близо , от по-далечно разстояние размазва или изобщо не може да снима. Какъв може да е проблема?
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагам фокусната система е заминала. Може да има разместени лещи. Само предполагам. Ще трябва да го погледнат в сервиз.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#3

Здравейте,
И аз имам подобен проблем след падане на телефона. При стартиране на камерата на дисплея се появяват разноцветни ивици и при заснемане се отразяват върху снимката. Понякога камерата се стабилизира сама и те изчезват, но друг път както са изчезнали, се появяват отново. Мисля си, че проблемът не е сериозен. При удара сякаш леко се е разконцентирал. Някой може ли да ми каже дали този проблем ще се разреши след опит да кача нов софтуер или си иска ръката на техник. При желание, мога да оставя снимки.

Sony Xperia Z5 Compact Yellow
Цитирай
#4

Ако се е счупила хардуерна част няма как да я оправиш със софтуер.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#5

Няма как да стане софтуерно
Сервиз си трябва
...ако няма следи от удар може да минеш гаранционно
Цитирай
#6

Благодаря и на двамата за отговора! Ще пиша, ако го оставя на сервиз, за резултат. Поздрави!

Sony Xperia Z5 Compact Yellow
Цитирай
#7

Както бях обещал, споделям какво се случи. Камерата ми е смена. Много съм доволен от сервиз "Булграм" в София.

Sony Xperia Z5 Compact Yellow
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)