Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да изтрия празен албум в галерията
#1

Здравейте, колеги. Имам един проблем с галерията на S7 Edge. Когато си закупих телефона няколко дена след това забелязах,че в галерията имам празен албум без име. Пробвах да го изтрия- изписва, че е изтрит, а продължава да стои... Пробвах да му сложа име- изписва "Unfortunately, Gallery has stopped" Накрая ударих един Factory reset и всичко се оправи, изчезна този албум. Днес влизам в галерията и пак се е появил... Правих wipe cache partition, clear data на Галерията, е неще и неще да изчезва... Някакви идеи, защото не искам да правя Factory reset отново .. Bu Прилагам снимка.
   
 [Изображение: 20161130_114812qbbeLeG_thumb.png]

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой с такъв проблем? Някакви идеи?

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай
#3

Щом след фактори ресет го няма проблема (албума), а се появява след като си върнеш приложенията, значи е някое от тях. Направи ресет и после връщай приложенията си едно по едно за да го хванеш.
Цитирай
#4

Влез в Настройки >> Гугъл >> махни чека за синхронизация на снимки после изтриваш кеша и данните на Галерия и ще се оправи. Това излиза , ако си инсталирал някаква Тема от самсунг магазина. Също изтрий Съхранение на медия от диспечера на приложения >> рестартираш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Радо, аз ползвам синхронизацията на снимки, както и същия модел телефон. Имам и инсталирани теми от самсунг магазина, но подобно нещо нямам. Така че не съм много сигурен, че това е причината.
Цитирай
#6

То не от всяка тема става пробвай да инсталираш Sharp темата червено и черно е поне при мен от там ми показа това в Галерия. Тази тема >> http://www.samsung.com/global/themestore...TE_CODE=bg

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Пробвах описаните предложения за справяне с проблема, но не става нищо. Някой да е стигнал до друго решение?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

Да ... преинсталирай го и внимавай кои теми слагаш от тях е да знаеш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Вече доста време съм с тази тема, а чак днес се появи въпросната папка. Започвам да си мисля, че е от синхронизирането на галерията със Samsung Cloud – нещо съм изтрил, не е отчетено както и трябва и та-дам.
Цитирай
#10

Както предполагах, от синхронизацията със Samsung Cloud е тази празна папка при мен. От Настройки ---> Samsung Cloud ---> Използване на облак ---> Галерия (синхронизиране) ---> Махане от Samsung Cloud го изтрих и папката изчезна. След това, разбира се, пак може да се активира, но определено ще бъда по-внимателен с операциите с файлове из папките.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)