Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Браузър за пълна версия на уебсайтовете
#1

Здравейте,
Има ли някаква настройка в браузерите, с която всеки път като отворя даден уебсайт, да ми се зарежда пълната му класическа версия, а не мобилната?
Например, влизам в пощата си в abv.bg, кликвам най-отдолу върху зареждане на пълната версия. Като я зареди, чак тогава записвам и прибавям като Bookmark в този пълен вид. Впоследствие щом реша да вляза отново, понякога се зарежда пълната версия както съм я bookmark-нал, а повечето пъти си зарежда мобилната версия. Тоест, когато както си поиска. Ужас!
Същото е и със сайта на olx.bg, ebay и т.н.
Та има ли начин или конкретен браузер, който категорично и сигурно да ми зарежда някой от подобните сайтове в пълната им класическа, а не мобилна версия?
Благодаря!

Трийте темата. Намерих отговора и начина.
Цитирай
Аксесоари
#2

Всеки браузър има опция в настройките настолна или мобилна версия,като по подразбиране е зададена мобилна версия.Когато отметката е настолна версия ще зарежда малко по бавно страниците в интернет.

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай
#3

Всеки браузър го има, на хроум е горе 3 те точки и има тикче "заявка за настолния сайт"

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

На мен Chrome ми е заводски браузер на телефона (таблета), но ми излиза шрифта дребен, хем съм писал в Google Play да го оправят, ще видим в андроид 7, ползвам друг браузер и май ще се разделя с Google и неговата уж безплатна ОС.
Цитирай
#5

(2016-12-01, 22:42:38)BGDropche написа:  Всеки браузър го има, на хроум е горе 3 те точки и има тикче "заявка за настолния сайт"

Глупости!След всеки рестарт или зареждане на нова страница пак трябв
а да отмяташ тикчето и пак на някой сайтове отваря мобилна версия!Първо провери,тогава пиши!!!

(2016-12-01, 13:06:47)producer написа:  Здравейте,
Има ли някаква настройка в браузерите, с която всеки път като отворя даден уебсайт, да ми се зарежда пълната му класическа версия, а не мобилната?
Например, влизам в пощата си в abv.bg, кликвам най-отдолу върху зареждане на пълната версия. Като я зареди, чак тогава записвам и прибавям като Bookmark в този пълен вид. Впоследствие щом реша да вляза отново, понякога се зарежда пълната версия както съм я bookmark-нал, а повечето пъти си зарежда мобилната версия. Тоест, когато както си поиска. Ужас!
Същото е и със сайта на olx.bg, ebay и т.н.
Та има ли начин или конкретен браузер, който категорично и сигурно да ми зарежда някой от подобните сайтове в пълната им класическа, а не мобилна версия?
Благодаря!

Трийте темата. Намерих отговора и начина.
Кажи го и на другите,не бъди егоист!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#6

Защо не Dolphin с опцията Desktop, която зарежда сайтовете винаги пълната версия, а не мобилна (изключение прави сайта на технополис).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

На Опера като задам User agent - desktop, отваря пълните версии на сайтовете. Но няма как да се зададе само за определени сайтове да отваря пълна или мобилна версия.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)