Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с падащото меню при LG G3
#1

Досега съм нямал никакви проблеми с телефона .. нищо по различно не съм правил и изведнъж падащото меню изчезна ... рестартирах го,но не се оправи,ако имате опит с решението на проблема ще съм благодарен да споделите . Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

падащо меню?
Това тогълите в статусбара ли са?
Имаш ли статусбар?
Като дръпнеш на различни места, все ли не се появява?
Не се смъква изобщо или се смъква, но ги няма настройките?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Да,за статус бара става въпрос предполагам ( на началния екран като дърпам отгоре надолу ) Където и да дръпна не се смъква,имам стаус бар и нямах никакви проблеми с него,изведнъж вече го няма .. получавам известия отгоре,но не мога да ги видя понеже не мога да го смъкна .
Цитирай
#4

Пусни си някоя програма за тест на тъча,възможно е там,където дърпаш,да не е активно.

Sent from my LG-H955 using Tapatalk
Цитирай
#5

Направих тест и не е от това ..
Цитирай
#6

Преинсталирай го.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

и това направих,първо му преинсталирах софтуера,после го върнах и до фабрични настройки,менюто пак го няма .
Цитирай
#8

В навигационни бар добави бутончето със стрелка надолу и пробвай от него да го смъкнеш.
Ако не стане, опитай с друг ром да го флашнеш

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

Подобно нещо ми се е случвало на Huawei. Оправи се с reset. От един път statusbar-а просто си изчезна...
Цитирай
#10

Не знам при другите телефони, но при LG докато не се направят първоначалните настройки, вход в google акаунта и т.н, не ти дава да дръпнеш статус бара.
Пробвай да премахнеш google акаунта и го дабави отново. Ако не се получи, върни заводски настройки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)