Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K6 мнения?
#26

Камерите и GPS-a май не са много добре.
Цитирай
Аксесоари
#27

За GPS-а не знам ама камерата е уникална ;Wink Без да знаеш недей приказва...
Цитирай
#28

От както го имам бях направил 4-5 снимки пробно..
Вчера бях в един рок клуб и реших да поснимам на тъмно. На слаба светлина.
На много от снимките очите на хората светят като фарове... На всичкото отгоре и доста размазани... Верно хората мърдат, движат се докато снимам...
Аз ли някоя настройка трябва да пипна?
И селфи кмерата и тя нещо размазано снима.
Всичко си е на автоматичните настройки.
Малко жълти са снимките.
Може би  не е на максимална резолюция като е на автоматични настройки?

Иначе Гугъл мапс си ме закара на адреса в непознат град

Lenovo 536
Цитирай
#29

Здравейте,

От няколко дена имам телефона. Днес ми се случи следното - както си ровех из интернет, се отвори нов прозорец в браузера и телефонът започна да вибрира. Бързо затворих chrome, след това реших да проверя за съмнителни приложения и файлове. Изнамерих един файл в основната директория на вътрешната памет, току-що модифициран, около 600кб - казва се btsnoop_hci.log и доколкото прочетох в интернет, съдържа лог с пакетите от bluetooth. Моля, някой със същия телефон, ако може да провери чрез приложението "Файлове", дали има такъв файл при него. Прилагам снимка на екрана.

Предварително благодаря Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#30

Колега и аз имам същия файл в хранилището най навярно си влезнел в някакъв сайт и ти е бутнал вирус....инсталирай 360 антивирус и му дай търсене ;Wink
Цитирай
#31

(2017-01-16, 20:58:40)Gaidarov98 написа:  Колега и аз имам същия файл в хранилището най навярно си влезнел в някакъв сайт и ти е бутнал вирус....инсталирай 360 антивирус и му дай търсене ;Wink

Благодаря за отговора! След като и при теб го има, не е ли по-вероятно да не е вирус, а от леново да са забравили да си изключат дебъг лога на блутута? При теб как се е появил този файл? Имаш ли някакви съмнения, че и при теб има вирус?
Цитирай
#32

Аз имам подобен файл..
Но не завършва с ". log"
И няма килобайти няма нищо... Не мога да го отворя...

Опитвам се да кача снимка,но нещо не откривам как.
И снимка от моите проби с камерата не успявам.
Много функции има камерата,но кой да види.
Включих я в клуба онази нощ и снимах, а то си има разни настройки като на истински фотоапарат...Светлина,сцена,движещи се хора...
Не е просто камера със светкавица като на предишния ми Леново 536. Ще трябва да я разуча.
Май грешката за снимките е моя,както и многото бира де Wink))

Lenovo 536
Цитирай
#33

Здравейте! Някой имал ли е проблем с звука? До вчера телефона ми свиреше силно, днес дори до край сложени всички индикатори за звук и включено Dolby, свири слабо. Свързах го с bluetooth колонка, която е увеличана до край и звука е супер слаб, не както обикновенно. Пробвах с опциите на Dolby, никакъв ефект. Мислех, че може да съм натиснала нещо по настройките по погрешка, но и това без успех.
Впрочем и аз имах същият файл в системната директория. Големината му беше 2,6MB. Изтрих го, за всеки случай. ?
Цитирай
#34

(2017-01-15, 22:34:35)Gaidarov98 написа:  За GPS-а не знам ама камерата е уникална ;Wink Без да знаеш недей приказва...

Човек, не знам какви са ти критериите , но телефона снима по-зле от S3 Neo-то на детето.
Цитирай
#35

Здравейте, вчера си купих К6, всичко работи нормално засега. Искам да ви питам някой инсталирал ли е последните ъпдейти и как се държи с тях телефонът? Във форумите на Леново се оплакват, че микрофона не работел нормално. При мен е ок, тествано само с Viber, не е  активен sim още. Версия на софтуера: K33_S135_160908_row
Цитирай
#36

При мен определено го има проблема с микрофона - не ме чуват добре при нормален телефонен разговор. За скайп и вайбър досега никой не ми се е оплакал. Версията е S150, по-добре засега не инсталирай нищо.
Цитирай
#37

Значи си го има проблема, няма да инсталирам засега. Дано го реагират от Леново с нов ъпдейт.
Цитирай
#38

Те от повече от 2 месеца го знаят проблема, но не реагират. Големи мърлячи са тия от леново, даже и сериозни проблеми като този не ги оправят с месеци, а някои и въобще. Онзи съмнителен файл, дето писах по-нагоре за него, си е пак техен бъг, защото след хард ресет се появи при първото включване на блутута. Явно са забравили да изключат логването на блутут пакети. Не, че самият файл ми пречи, но при всякаква дейност с блутут размерът му расте. Днес след слушане на 15 мин музика нарасна с 36мб. Значи ако слушам няколко дена по няколко часа и гигабайти ще стигне. Някой ако ползва много блутут и необяснимо му намалява свободното място в основната памет, да знае, че сигурно е от това.
Цитирай
#39

(2017-01-28, 01:04:55)vmd70 написа:  При мен определено го има проблема с микрофона - не ме чуват добре при нормален телефонен разговор. За скайп и вайбър досега никой не ми се е оплакал. Версията е S150, по-добре засега не инсталирай нищо.

И при мен го има проблема с лошите разговори. Някой знае ли дали е софтуерен или хардуерен ?

Иначе добутах до 6+ часа SOT с около 2 часа разговори.

btsnoop_hci.log ми беше станал 100+ MB. Не знам при месец олзване колко би станал.
Цитирай
#40

Би трябвало да е софтуерен, защото някои хора във форума на леново твърдят, че се е появил след инсталиране на последните ъпдейти, май от S150 започва. Лично аз не мога да потвърдя това, тъй като купих телефона с тази версия. Ако някой тук не е ъпдейтвал и е с по-ранна версия, моля да сподели какво е положението при него.

btsnoop_hci.log изглежда се нулира сам по някое време, защото преди няколко дена моят беше към 40мб, а сега е няколко килобайта, без да съм го пипал през файловия мениджър.
Цитирай
#41

Номер на версията K33_S139_160914. Не знам нова ли е или стара, така го купих последните дни на декември.От снощи забелязвам че имам проблем с разговорите. Не ме чуват или аз не ги чувам добре. Нещо като метален глас ги чувам за по няколко секунди. Това в движение, докато ходя.

Lenovo 536
Цитирай
#42

Моят е с S135 и изглежда, че няма проблем, но го ползвам едва от няколко часа (днес ми активираха SIM).
Цитирай
#43

Някой мислил ли е за варианта рекламация и връщане на парите?
Цитирай
#44

Здравейте , спрял съм се на този телефон , заслужава ли си да го купя ?
Цитирай
#45

Моят е с S150 и нямам никакви проблеми

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#46

От 2 дни тествам моя с SIM карта, нормални разговори и Viber няма проблем, чуват ме нормално. Вграденото приложение за запис на глас също работи добре. Версия S135, купен от мтел. Чудя се дали да го обновя, като чета, че колегата с S150 няма никакви проблеми. Впечатленията ми засега са добри, снимкките са прилични, батерията на първо зареждане изкара 9:40 часа дисплей.
Цитирай
#47

(2017-02-04, 19:48:02)i80386 написа:  От 2 дни тествам моя с SIM карта, нормални разговори и Viber няма проблем, чуват ме нормално.  Вграденото приложение за запис на глас също работи добре. Версия S139, купен от мтел. Чудя се дали да го обновя, като чета, че колегата с S150 няма никакви проблеми. Впечатленията ми засега са добри, снимкките са прилични, батерията на първо зареждане изкара 9:40 часа дисплей.

Аз съм с S150 и дрънчи на тенеке Sad
Цитирай
#48

Какво означава " дрънчи на тенеке"?
От самото начало екрана ми се вижда някал жълт. Какво ли не правих все ми жълтее.
Също и снимките някак по- изразено е жълтото... Съответно и те са някак по-ярки...
Някой да има някакво обяснение или само при мен е така?

Lenovo 536
Цитирай
#49

Провери в настройките на дисплея, режим на цвят, смени го на "стандартно", предполагам, че е на "живи цветове".
Цитирай
#50

Сменил съм го. И на "Нормално" и на "Живи цветове" нещо ми се вижда някак жълтеникав дисплеят. Съответно и снимките.В сравнение със стария ми Леново 536. Направи ми впечатление още първия ден. Рових се къде ли не,не виждам промяна.
Да не би да е от версията?
На предишния ми идваха автоматично версиите за обновяване,на този нищо не е идвало. 
Чудя се дали да я обновя или да изчакам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)