Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен проблем с Redmi Note 3
#1

Добър ден, 

Преди няколко дена забелязах много странен проблем с  Redmi Note 3 (snapdragon), за да не се мъча да обяснявам какъв е проблема ще прикача клип. Прави го известно време и спира след време пак почва.
   
Линк към видеото : https://www.vbox7.com/play:81b45c414d

Xiaomi Mi 6
Цитирай
Аксесоари
#2

Пиши с какъв ром си или дай екранна снимка. Голяма вероятност е да е от него.
Цитирай
#3

Ето снимка :


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi 6
Цитирай
#4

Изглежда сякаш Home и Menu бутоните постоянно се задействат.Изключи питането за ползване с една ръка(ако е възможно) да видим какво ще прави.
Цитирай
#5

И да се изключи нищо не става тогава направо влиза в режима за една ръка. Сега вече го прави почти постоянно. Да ме посъветвате някакъв сервиз в Пловдив да попитам дали изобщо става нещо от телефона или е за в коша.

Xiaomi Mi 6
Цитирай
#6

Изглежда че нещо ти дразни дигитайзера. Мокрил ли си го?

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай
#7

Веднъж се прибирах в един голям дъжд подгизнал ето наистина от какво може да е. Сменя ли се този дигитайзер и въобще има ли смисъл да се сменя ?

Xiaomi Mi 6
Цитирай
#8

Сменя се, но върви заедно с дисплея, което.. зависи откъде го взимаш може да ти струва около 50$ средно.
Трябва да се отвори да се види дали не е окислена платката по-скоро. Дигитайзера ти е стъклото с едно лентово кабелче закачено към платката - на него едва ли му е станало нещо.
Цитирай
#9

Бихте ли ми препоръчали някакъв сервиз в Пловдив където могат да го отворят да видим дали ще живее. И изкупуват ли се някъде на части тези телефони, за да не съм съвсем валат  Big Grin

Xiaomi Mi 6
Цитирай
#10

Съжалявам. От Пловдив съм, но не знам някой да се занимава Хардуерно с Xiaomi.


Eто как се отваря:

Цитирай
#11

Скоро сменях дисплей . Сервиза, в който го смениха е на бул. Руски. После ще погледна как се казва и ще ти пиша. Ако ти трябва старият ми дисплей ми кажи. Без драскотини с протектор ,но с жълто петно в горния ляв ъгъл.  Новия ми излезе 23$от алито. Смяната беше 40лв .

пс: сервиза се казва Mobilelux. Доволен съм, не виждам разлика с оригиналния дисплей.
Цитирай
#12

Аз мисля, че не съм за дисплей, но все пак благодаря ще отида до сервиза.

Xiaomi Mi 6
Цитирай
#13

@birata1, ако намериш такъв и останеш доволен от него - препоръчай ни го после.

 
Цитирай
#14

Телефона се ползва от детето и е с последната глобална стабилна версия 10.2.1.0. От три - четири месеца започна да се появава странен бъг. Без към същия да се включват слушалки, горе в дясно има индикатор, че към телефона са включени такива и не могат да се провеждат разговори от него. До сега го оправях с връщане на заводски настройки, но явно номерът вече не минава, тъй като при последното връщане проблемът си остана. Някакви съвети?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#15

или е мокрен телефона, или ти е разбит жака.
Едно от решенията е да имаш mi key и да го ползваш само като тапа.
http://en.miui.com/thread-24383-1-1.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • hsgrgs
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)