Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P9 lite-въпроси, проблеми, дискусия
#1

Реших да отворя нова тема където да дискутираме работата и проблемите на телефона, а така също да задаваме въпроси и да изказваме мнения.
Цитирай
Аксесоари
#2

Много добра идея.Аз съм доволен от моя телефон.Едно ми е чудно дали няма някаква възможност с някои бъдещ ъп да добавят функция за бързо зареждане

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#3

Нещо не им харесват на модераторите такива общи теми, поне това разбрах за причината за заключването на старата тема.
Цитирай
#4

Да се надяваме че тази тема няма да я заключат за да можем да дискутираме нещата около телефона, защото според мен този телефон с този хардуер би могло да се представя малко по добре.
Цитирай
#5

нищо му няма на телефона... страхотен е

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#6

Хора и мнения всякакви, пак ще настане спор и ще заключат темата. 

И пак го казвам - за среден клас, телефончето си е супер(особено батерията - винаги успявам да задържа 1ден+) по мое мнение. За тези които работят с него със "скоростта на светлината" и искат да превключат мигновенно 24 приложения и правят още 34 неща на екрана за 1 секунда... ами явно това не е точния телефон за вас Smile

С нетърпение чакам 7цата да видим как ще върви  Cool
Цитирай
#7

(2016-12-04, 19:50:38)BBM написа:  Много добра идея.Аз съм доволен от моя телефон.Едно ми е чудно дали няма някаква възможност с някои бъдещ ъп да добавят функция за бързо зареждане

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21
Няма как да стане това колега защото това не е на софтуерно ниво, а на хардуерно ниво с чип при флагмана P9

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Няма ли да има преброяване на собствениците на телефона

Sony Xperia L >Huawei p9 lite
Цитирай
#9

В предишната тема където я заключиха беше по оживено тук нещо настана скука. Уж сме демократична държава където има свобода на словото ама май нещо се налага цензура. То нали затова е този форум в противен случай да си организираме седянка в някой ресторант и да водим дискусии на живо. Не искам да засягам никой и се извинявам че се отклонявам от темата но не видях никъде хората тук да се обиждат с лоши думи така че нека спокойно да си дискутираме нещата около телефона. Може някой да ме смъмрят или да изтрият мнението ми но нямам лоши помисли. Още веднъж се извинявам и честито на именниците.
Цитирай
#10

Ето и полезна информация за процесора на телефона.Харектеристики и разни тестове

http://www.notebookcheck.net/HiSilicon-K...874.0.html

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
[-] 1 потребител изказва благодарност на BBM за това мнение:
  • Satur73
Цитирай
#11

Здравейте колеги днес отидох до сервиза където ми важи гаранцията на телефона.За мое голямо съжаление тези проблеми който ги имам там телефона там не ги на прави.И си го взех обратно.Проблемите продължават и в момента вече е много изнервящо.Как е възможно телефон с такива параметри да има такива проблеми.Адски много лагване и доста често замръзване на дисплея.Проблеми като обхват и такива работи аз лично нямам говори се супер.Но с това лагване и това замръзване за съжаление не мога да разчитам на телефона никога
Цитирай
#12

При мен с ъпдейта B161 не мога да направя панорамна снимка. При вас как е?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

(2016-12-06, 17:00:34)BlackBone написа:  При мен с ъпдейта B161 не мога да направя панорамна снимка. При вас как е?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

И аз съм със същия ъпдейт B161  до колкото знам това е най новия и уш най качествения.Аз лично нямам такъв проблем. Мойте проблеми са доста по зле и повече.А телефона е само на 7,8 дена вече.
Цитирай
#14

(2016-12-06, 16:52:09)MADFLAVA написа:  Здравейте колеги днес отидох до сервиза където ми важи гаранцията на телефона.За мое голямо съжаление тези проблеми който ги имам там телефона там не ги на прави.И си го взех обратно.Проблемите продължават и в момента вече е много изнервящо.Как е възможно телефон с такива параметри да има такива проблеми.Адски много лагване и доста често замръзване на дисплея.Проблеми като обхват и такива работи аз лично нямам говори се супер.Но с това лагване и това замръзване за съжаление не мога да разчитам на телефона никога

Не ти ли омръзна едно и също да лъжеш вече бре?! От 20 акаунта пишеш. На мен вече ми писна от тебе и от неграмотните ти мнения!

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай
#15

(2016-12-06, 17:04:22)gringo1912 написа:  Не ти ли омръзна едно и също да лъжеш вече бре?! На мен вече ми писна от тебе и от неграмотните ти мнения!

Не за съжаление не лъжа колкото и да ти е кеф не е така

Много ми е интересно как реши че лъжа явно си много тъпо П.рче дето избива комплекси и си мислиш че има перфектния телефон.Това е форум да се изказва мнението на апарата и тук хората споделят техните проблеми.
Цитирай
#16

Засили го в някоя стена и да се свършва тая твоя мъка. След това изгори остатъците. Иди и се напий като казак. Вече си нов човек. И щастлив.
Цитирай
#17

телефона го имам от пет месеца,нито ми е лагвал нито замръзвал.единствено имах проблем вайбър но след последната актуализация го оправиха,и сега всичко е наред.явно по новите партиди имат някакъв проблем.като чета повече се оплакват с нови телефони.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

@MADFLAFA пускай го по Еконта с наложен 100лв за моя сметка. Пиши на лично да ти дам офис и данни и да те спасявам от мъките.
Цитирай
#19

Привет,телефона го имам от май месец.Никога не ми е забивал,замръзвал екрана или пък е имал сериозен лаг.Колега @MADFLAVA дай ми повече информация в кои приложения ти лагва телефона?За да се опитам да ти помогна.Виж дали нямаш налични ъпдеити за приложенията и ги ъпни.Много често старите версии на приложенията не работят коректно и добре.За това е хубаво винаги да сме с последните версии на приложенията и да следиме за нови ъпдеити в гоогле плей.Ако имаш приложения от сорта на Clean Master,360 security или някоя антивирусна програма ги махни.Никаква работа не вършат и само ползват много рам памет и ресурси.Изчисти кеш памета на телефона от настроики-приложения-съхранение-кеш памет.На скриншотите се вижда как да стигнеш до тези менюта.Рестартирай го телефона поне веднъж седмично и телефона ще работи добре.В краен случай му върни фабричните настройки и телефона ще стане като чисто нов.На каква гсм мрежа го ползваш телефона?Надявам се да съм ти помогнал.Успех[Изображение: 311dca05ba08c3a5de959afeed935def.jpg][Изображение: cbabd7d0faccae225919f2cc8b066a5a.jpg][Изображение: e4db7e4425019aa1c1724dfa0391df2d.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#20

Здравейте ! Смятам да си купя huawei p9 lite предстои ми преподписване с Теленор . Въпросът ми е тъй като държа телефона ми е поддържа NFC а според спецификациите които прочетох то се поддържа САМО от едносимовата версия т.е. VNS L-21 , наистина ли е така има ли форумец с такъв телефон и дали Теленор предлагат този модел . Благодаря предварително.

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай
#21

Здравей колега,моя телефон е от теленор.Подържа NFC,и е с две сим карти.Мисля че всички версии на Huawei P'9 lite подържат NFC

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#22

(2016-12-06, 20:11:39)androidcho0 написа:  Здравейте ! Смятам да си купя huawei p9 lite предстои ми преподписване с Теленор . Въпросът ми е тъй като държа телефона ми е поддържа NFC а според спецификациите които прочетох то се поддържа САМО от едносимовата версия т.е. VNS L-21 , наистина ли е така има ли форумец с такъв телефон и дали Теленор предлагат този модел . Благодаря предварително.
  Моят телефон е от Telenor и поддържа тази функция. Има два слота за SIM, но май ще се окаже едносимов, не съм пробвал, сложил съм карта памет.

HUAWEI P20 lite
Цитирай
#23

(2016-12-06, 19:23:02)BBM написа:  Привет,телефона го имам от май месец.Никога не ми е забивал,замръзвал екрана или пък е имал сериозен лаг.Колега @MADFLAVA дай ми повече информация в кои приложения ти лагва телефона?За да се опитам да ти помогна.Виж дали нямаш налични ъпдеити за приложенията и ги ъпни.Много често старите версии на приложенията не работят коректно и добре.За това е хубаво винаги да сме с последните версии на приложенията и да следиме за нови ъпдеити в гоогле плей.Ако имаш приложения от сорта на Clean Master,360 security или някоя антивирусна програма ги махни.Никаква работа не вършат и само ползват много рам памет и ресурси.Изчисти кеш памета на телефона от настроики-приложения-съхранение-кеш памет.На скриншотите се вижда как да стигнеш до тези менюта.Рестартирай го телефона поне веднъж седмично и телефона ще работи добре.В краен случай му върни фабричните настройки и телефона ще стане като чисто нов.На каква гсм мрежа го ползваш телефона?Надявам се да съм ти помогнал.Успех[Изображение: 311dca05ba08c3a5de959afeed935def.jpg][Изображение: cbabd7d0faccae225919f2cc8b066a5a.jpg][Изображение: e4db7e4425019aa1c1724dfa0391df2d.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Здравей благодаря за вниманието.Значи едиствените приложения който ползвам са скайп,вайбър,месинжър и инстаграм.Не използвам антивирусни никога.Телефона го рестартирвам по 2 пъти на ден.Ами към теленор съм на LTE мрежа.Лагването се получава докато ровя в менюто,също така докато пиша във месинжъра и вайбър.Ще направя видео да видите как ми замръзва дисплея просто  е ужасно.Като флизам в нета също бави и лагва не знам на какво се дължи.
Цитирай
#24

Върни му фабричните настроики и мисля че ще се оправи.За лага в скаип и месенджера,не се притеснявай.От приложенията е.Също така можеш и да пробваш и някои друг браузар за браузване в нета.Mercury и UC Browser работят много добре.И при мен се получава не точно лаг но хрома понякога по дълго мисли преди да зареди някоя интернет страница.Но това може да се дължи както на браузара така и на по тежките мобилни страници.Ако не се оправят нещата с връщането на фабрични настроики.Върни го пак в гаранциония сервиз длъжни са да ти го оправят.Предполагам че едно префлашване на софтуера би решило всичките проблеми.Ама по добре да ти го направят в сервиза.Ако и това не помогне смело настоявай да ти сменят апарата.Модела е много добър и си заслужава.Успех

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#25

(2016-12-06, 21:20:35)MADFLAVA написа:  Здравей благодаря за вниманието.Значи едиствените приложения който ползвам са скайп,вайбър,месинжър и инстаграм.Не използвам антивирусни никога.Телефона го рестартирвам по 2 пъти на ден.Ами към теленор съм на LTE мрежа.Лагването се получава докато ровя в менюто,също така докато пиша във месинжъра и вайбър.Ще направя видео да видите как ми замръзва дисплея просто  е ужасно.Като флизам в нета също бави и лагва не знам на какво се дължи.

Айде бе, откога го чакаме тва видео! От 20 акаунта все едно и също спамиш. Баннаха те веднъж, сега мисля, че пак ти е дошло времето, неграмотник!

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)