Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G3 Непрестанно рестартиране
#1

Здравейте,
от вчера имам следният проблем: 
Телефонът ми LG G3, когато бива включен започва да се рестартира постоянно и само това прави. Дори не стига до главното меню, а само логото си върти. Сложен на зарядно работи без проблеми. От време на време зацепва и работи нормално за около 30-60 мин. и отново същото.
Пробвах с друга батерия от LG LBello работи нормално, също пробвах и моята батерия на Bello работи нормално, но събера ли моята батерия и телефон само рестарти.
Върнах и стоковите настройки нищо.
Някакви идеи. Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Купи си нова батерия.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#3

Подкрепям. Проблемът ти е в батерията. Сменяй с нова, оригинална от Мост, 50 лв. струва.
Цитирай
#4

Благодаря за отговоритеSmile 
Забравих да  спомена, че пробремите започнаха откакто ми се счупи оригиналното зарядно. Дали има нещо общо?
Да си купя ли първо зарядно или и батерия и зарядно?
Цитирай
#5

Не знам с какво зарядно зареждаш сега. Моето G3 го зареждам основно с оригиналното, но често ползвам и такова от iPhone, iPad, а поне веднъж седмично го зареждам с това от стария ми HTC Desire HD. От време на време го зареждам и през 2А USB адаптер за автомобилна запалка. Телефона би следвало сам да следи зарядния процес и да не влияе негативно върху батерията избора на зарядно. Изключвам, разбира се, подаването на, примерно, 5А входящ ток - това не съм го пробвал и едва ли ще го направя. Купи си нова батерия и виж колко ще ти кара с нея. Ако не се зарежда добре, чак тогава давай пари за ново зарядно.
Цитирай
#6

След смяна на батерията всико работи добре, засега
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)