Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Playstation 4 slim vs Xbox One S
#1

Здравейте!Имам желание да направя един семеен коледен подарък.Чудя се между тези две конзоли.Освен за игри ще се използва и за медия и стрийминг .Имам full hd тв и home cinema 5.1.Нямам все още 4K и HDR телевизор ако е от значение.Всяко мнение е добре дошло.Благодаря!

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Ич не се занимавай с XboX One, купувай си PS4 Slim и ще имаш всичко + FullHD поддръжка за телевизора ти, плавен gameplay. И най-вероятно ще я вземеш с игра, гледай да е Uncharted 4. Ако е валидна.
Имам PS4 нормалната и няма грешка. Само със изваждането на диска, но при новите е оправен този проблем

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Малко страничен въпрос, но каква е разликата между PS4 slim и нормалния PS?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#4

Ако е за деца може и бокса.
Ако е за по- напреднали ПС4.

За пс има игри като: uncharted,the last of us, god of war, gran tourismo, които лично за мен накланят везните.

Отделно едното е продукт на Майкрософт, другото на Сони.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#5

(2016-12-07, 07:27:40)ИванМатин написа:  Ич не се занимавай с XboX One, купувай си PS4 Slim и ще имаш всичко + FullHD поддръжка за телевизора ти, плавен gameplay. И най-вероятно ще я вземеш с игра, гледай да е Uncharted 4. Ако е валидна.
Имам PS4 нормалната и няма грешка. Само със изваждането на диска, но при новите е оправен този проблем

Аз по принцип съм за Сонито,но си мисля че Бокса не е за пренебрегване.Две момчета имам на 9 и 12 години,но и аз съм сериозно запален по игрите.Идеята е да взема тази която за в бъдеще ще има по-добра подръжка,също така и за мултимедия,стрийминг(HBO Go,Netflix,Spotify,TuneIn,YouTube.Hulu).Комплекта  е  Сони 4 слим 500 гб версията плюс  два джойстика и една игра( Фифа последната или Кол ъф дути  инфинити).Ще се гледат и филми.Имам приятел с доста сериозна колекция  филми на блурей дискове.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#6

@asbozh, разликата е дизайна. Оригиналните PS4 са със сензорни бутони и при продължителна игра изхвърля диска (аз затова дигитални взех да си ги купувам)
Слим-а е по компактна, и хардуерни бутони. Иначе чаркаляците са едни и същи.

@007, не се чуди тогава. Сони поддържа BluRay, а XbOX не.
Ското PS4 прескочу 50 милиона продажби, това говори за дълга подръжка. Всичките приложения можеш да си ги качиш, само не съм сигурен за Hulu...
Чудесно, 2 джойстика и Fifa вземи на момчетата да играят.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#7

Xbox One поддържа BluRay и още как. Даже S модела може да пуска 4K BluRay дискове, а PS4 не може.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#8

Добре,как ще се включи PS4 към ресивъра след като няма оптика за аудиото?През HDMI не минава ли само видео сигнала?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#9

HDMI (High-Definition Multimedia Interface) is a proprietary audio/video interface for transferring uncompressed video data and compressed or uncompressed digital audio data from an HDMI-compliant source device, such as a display controller, to a compatible computer monitor, video projector, digital television, or digital audio device.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#10

Като цяло Слима е направен да е колкото се може по-евтин. Като хардуер са еднакви с първите PS4-ки с единствената разлика, че Слима няма Optical Out порт.

@ИванМатин, последната ревизия от "старите" конзоли (12хх) също е с хардуерни бутони. Smile

Иначе PS определено е по-добрият вариант главно заради ексклузивните заглавия.

PS: Най-добре вземи Pro-то, нищо, че телевизора ти не е 4K. И още нещо -  задължително 1TB, 500GB за нищо не стигат. Wink

D_coffee
Цитирай
#11

(2016-12-09, 12:53:31)mitko1pr написа:  Като цяло Слима е направен да е колкото се може по-евтин. Като хардуер са еднакви с първите PS4-ки с единствената разлика, че Слима няма Optical Out порт.

@ИванМатин, последната ревизия от "старите" конзоли (12хх) също е с хардуерни бутони. Smile

Иначе PS определено е по-добрият вариант главно заради ексклузивните заглавия.

PS: Най-добре вземи Pro-то, нищо, че телевизора ти не е 4K. И още нещо -  задължително 1TB, 500GB за нищо не стигат. Wink
Знам,знам за прото обаче не ми са дават около 300 лева отгоре и ще е само конзолата.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#12

Наистина ли не стигат 500гб при пс4 ?
При мен на пс3 с 500гб едвам съм изразходил 110гб, а имам около 40-50 инсталации.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#13

Ами за мен са крайно недостатъчни. Имам не малко игри и постоянно ми се налага да трия нещо.

D_coffee
Цитирай
#14

На каква цена излиза ps4 slim с двата джойстика, ако не е тайна?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай
#15

(2016-12-09, 17:38:11)nokias3 написа:  На каква цена излиза ps4 slim  с двата джойстика, ако не е тайна?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
500 гб,два джойстика,плюс една игра 239£.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#16

В Метро има промоция, ps4 slim 500gb с втори джойстик и driveclub за 600лв до 11.12.2016г. е промоцията.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#17

(2016-12-10, 01:39:38)ivokomandos написа:  В Метро има промоция, ps4 slim 500gb с втори джойстик и driveclub за 600лв до 11.12.2016г. е промоцията.

Да,да видях я онзи ден рекламата,но ще бъдем извън страната за празниците и не ми се носи от тук.После пак на обратно,а и искам да е изненада за коледа.Освен това там  може и да пуснат и друга по-добра оферта преди празника Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#18

Взех решение.Благодаря на всички за споделените мнения!

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)