Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei ще представят Honor Magic на 16/12
#26

(2016-12-17, 06:29:44)tonkata07 написа:  Хайде пак Pixel е мишената....Защо не го сравняваме с iPhone примерно ? Оставете Pixel-а на мира.Има доста по-добре изглеждащи телефони на пазара....MI Mix,Mi Note 2,Mate 9 Pro....Galaxy S8 също ще изглежда много по-добре...Имате доста голям избор.Като не ви харесва Pixel,не го купувате...Smile
Колкото до конкретния модел...На видеата сякаш не изглежда толкова несъразмерно отколкото на снимките !?!?!
А и предвид формата на дисплея и задния панрл....Нормално е да изглежда по този начин.



Sent from my x600 using Tapatalk

Хахаха ами заключиха другата тема Тонка, та да си го клъвна тука. Ненормално е такива рамки и корпуси в днешно време ... Посредствен китайски модел някак по се преживява, ама като осъзнаеш, че флагмана на най големите е по зле ...
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-12-17, 10:07:38)dani_z25 написа:  Абе май всички очаквахме безрамков Mate 9 с габаритите на P9.От там идва разочарованието.Иначе за дизайна, той е доста различен на фона на стотиците еднакво изглеждащи модели тази година, но различен не винаги означава добър.Честно, очаквах нещо повече от Huawei.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Днес четох едно интервю с продуктовия мениджър на Хуауей относно този модел.
Та според него,те не очакват нито високи продажби,нито голяма печалба...Идеята им е да държат връзка с бъдещите собственици и да видят какво искат да има в един телефон-и като дизайн и като софтуер.Ще очакват идеи съвети за това какво да отпадне,какво да бъде добавено и т.н.
В този смисъл за тях си е концептуален модел и ще си остане такъв....Smile

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Ква е тая мода с тия заоблени екрани не знам. Пълна простотия. Едно време като излязоха плоските монитори и телевизори бяха хит и с право, сега още малко кръгли ще ги направят.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#29

Това и аз не го разбирам. Ненавиждах заоблените кинескопни телевизори едно време и бях супер доволен, когато си купих първия плосък. Сега пък стъклата на телефоните заприличват на това.  Bu

[Изображение: retro_television.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#30

На мен пък взе да ми харесвавсе повече....Smile В началото ми изглеждаше доста странно,но сега съм на друго мнение и съм готов да разменя Edg-a за този..Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)