Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 4 странен проблем.
#1

Реших да си кача някое филмче на Redmi Note 4 3/64, miui global stable 8.0.3.0. Но когато го свързах към лаптопа той не отваря вътрешното хранилище, а само го зарежда. Даже като влезна в настройките на телефона ми изписва, че е свързан не към USB a към AC Charger. Някой от форума сблъсквал ли се е с подобен проблем и знае ли как да се разреши. Ако е от някакви настройки не ги знам какви са.
Цитирай
Аксесоари
#2

@cuniculus, при режим на зареждане няма ли такава опция за избор


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай
#3

(2016-12-08, 19:36:54)NoMaD написа:  @cuniculus, при режим на зареждане няма ли такава опция за избор

Няма такава опция. Горе в лентата изписва само charging и като натисна върху надписа не ми вади тази опция. Която ти си показал. И аз я търсих, но уви няма я.
Цитирай
#4

Driver-и?
Цитирай
#5

С картинки:
http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showto...p=53511220
Цитирай
#6

(2016-12-08, 21:11:19)suffer написа:  Driver-и?
Нали като свържеш телефона за първи път към компа драйверите се инсталират автоматично. Не е от тях. Redmi Note 3 още щом го закача го отваря. Тази 4-ка е пълен боклук.
Цитирай
#7

@cuniculus, след като смяташ, че е боклук, смени си бренда тогава.

 
Цитирай
#8

(2016-12-08, 22:07:10)cuniculus написа:  Нали като свържеш телефона за първи път към компа драйверите се инсталират автоматично. Не е от тях. Redmi Note 3 още щом го закача го отваря. Тази 4-ка е пълен боклук.

Дай screenshot от device manager на PC да видим как се разпознава телефона.
ОСвен това, ако е от top one, може да си с неоригинален ром и затова да не го разпознава компютъра. Дай картинка да видим и с кой ром си.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Той сравнява qualcomm с mtk.. Нормално е да не вижда втория без драйвери
Цитирай
#10

Suffer бе прав за драйверите. Всичко си дойде на мястото след като ги инсталирах.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)