Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi 4A Unboxing & Hands On
#1

Здравейте!

Днес пристигна моето Redmi 4A, та реших да заснема кратко видео.


Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Надявам се да нямаш против за малко градивна критика.
20 мин. за подобно review са малко множко, a почти нищо информативно за човек интересуващ се от устройството. Повечето информация която ни сподели я има на сайтове като gsmarena.com.
Сайд вю-то е интересно, но имай в предвид че телефончето не се вижда много добре така.
Като цяло добре, правиш го интересно.
Да и е честито на бабката, със здраве да си го ползва
Цитирай
#3

Не, напротив, с критика, по-добре. Снимах с mi5 на 4к и три пъти ми спираше видеото, оказа се, че има ограничение за снимане на 4к и на 8-та минута спира, та малко се проточи, но като цяло не съм правил подробно ревю на апаратчето, само отваряне и първи впечатления + сравнение с Redmi Note 3 (Pro Prime).

Супер е!
Цитирай
#4

Честито за телефона колега, със здраве да се ползва!
Относно ревюто ти, поне според мен трябваше да бъде на български език, все пак това тук е български форум (лично мнение).

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Да, така е!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#6

(2016-12-10, 08:46:42)velqn написа:  Не, напротив, с критика, по-добре. Снимах с mi5 на 4к и три пъти ми спираше видеото, оказа се, че има ограничение за снимане на 4к и на 8-та минута спира, та малко се проточи, но като цяло не съм правил подробно ревю на апаратчето, само отваряне и първи впечатления + сравнение с Redmi Note 3 (Pro Prime).

Супер е!
Аз също имам телефончето и първите наблюдения са прилични. 
Искам само да те попитам далиимаш идея дали може да се местят приложенията на SD картата без да е рутнат и т.н.

Благодаря предварително
Цитирай
#7

В MIUI няма опция за преместване.
С Root - не съм тествал, ама колко приложения да имаш, че да запълниш 16гб памет?
Цитирай
#8

Благодаря за отговора!
По принцип си прав за 16-те Gb. Така или иначе ми направи впечатление това и ми беше любопитно, но не намарих инфо и за това питах.

Другото, което ми направи впечатление е че от 16-те гиги, реално се ползват 9. Не съм в час, ама не е ли твърде много за ОС да са 7 GB?
Цитирай
#9

(2016-12-13, 12:00:03)vallchok написа:  Благодаря за отговора!
По принцип си прав за 16-те Gb. Така или иначе ми направи впечатление това и ми беше любопитно, но не намарих инфо и за това питах.

Другото, което ми направи впечатление е че от 16-те гиги, реално се ползват 9. Не съм в час, ама не е ли твърде много за ОС да са 7 GB?

Много е, по принцип при 16 gb трябва все 11-12 gb да оставят за потребителя... имай предвид, че този дойде с "гаражен" ROM от търговеца (gizchina), така, че кой знае какво са кърпили теSmile
Цитирай
#10

Така като гледам идват без българско меню. Какъв ром трябва да се сложи за да има меню на български?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)