Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ!! Samsung Галакси GRAND GT-I9082
#1
Sad 

Здравейте приятели! От не много време имам смартфон Samsung Галакси GRAND GT-I9082 и съм много доволен, но от около 2-3 дни започнаха да излизат разни реклами, да ме изхвърля от приложения и да ми показва разни грешки ... Пробвах със фабрични настройки, но няма ефект и четох, че имало вариант за преинсталация на Андроидовата операционна система, чрез някакъв си firmware или нещо от този сорт беше... обаче не успях да разбера как точно се прави... Пиша за да помоля някой, който има необходимата компетентност да ми обясни как да го направя или да ме опъти към някой урок в интернет!! Благодаря ви предварително ( :  Storstark
Цитирай
Аксесоари
#2

Заповядай колега. В тази тема е описано стъпка по стъпка, откъде да се свали, и как се инсталира нов firmware: Инсталиране на оригинален/заводски/стоков софтуер на всички Samsung устройства!

Внимавай само при изтегляне на новия firmware. Трябва да е точно за твоя телефон.

Sony Ericsson Xperia Ray(Root), ASUS MemoPad HD 7, LG G2 mini, Samsung J500F (Root), TV Box Sunvell T95M (Root), Mecool Amlogic S912 Android TV Box (Root), Redmi Note 9 Pro (Root)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)