Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с LG V20 за споделяне на мнения?

(2018-03-20, 20:19:23)dudi4ek написа:  Само за коментар към по-горните постове.Взех си нова батерия/оригинална?-държи се добре/,долно и горно капаче и резервно стъклото за задната камера от aliexpress.Всичко под 30 $ общо с безплатна доставка.
Имам проблем с календара.За 2+ дни имах много малко ползване на телефона: 50 ч. включен,40 мин.разговори,дисплей 1 ч.,почти без мобилни данни и календарът ми беше изял повече батерия от дисплея,примерно / 200 mah към 180 mah/.Остатъчна батерия 25 %.Спрял съм всички синхронизации на календара,трябва ми само да видя определена дата кога е.
Идеи?
Оригиналните батерии не са евтини.Какъв е проблема с календара не разбирам.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
Аксесоари

(2018-03-20, 21:41:51)desielenkova написа:  Оригиналните батерии не са евтини.Какъв е проблема с календара не разбирам.

13-14 $ - абсолютно всички надписи са 1 към 1,държи повече от старата.9-10$ капачетата,3-4 $ стъклата за задната камера.С къстъм ром съм и може би там е скелетът?
Цитирай

След 7 месеца ползване, единствената слаба страна на телефона за мен е батерията. Не може да ми издържи 1 пълен ден с 1 зареждане, но 15-20 мин. в зарядното по време на вечеря не е проблем. Все пак с 1 зареждане на 4G държи от 4 до 5 часа и на WIFI от 5:30 до 7 часа СОТ за 15-17 часа стенбай.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

(2018-06-30, 17:21:31)vargala81 написа:  След 7 месеца ползване, единствената слаба страна на телефона за мен е батерията. Не може да ми издържи 1 пълен ден с 1 зареждане, но 15-20 мин. в зарядното по време на вечеря не е проблем. Все пак с 1 зареждане на 4G държи от 4 до 5 часа и на WIFI от 5:30 до 7 часа СОТ за 15-17 часа стенбай.

zerolemon Е решението
но бързото зареждане го бива

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Един въпрос към собствениците на H990DS - някой към Теленор, успял ли е да активира VoLTE? Защото към моя номер е активирано като услуга, и макар че в настройките го пускам, реално не работи. Отделно в бързите настройки винаги е зачертано (сиво).

Само забелязах че от известно време вместо 4G, пише 4G+, но това мисля че няма общо с VoLTE

От Теленор също ми отговориха, че не уж не би трябвало да има проблеми с този модел, макар и официално да не се внася в България и ми върнаха мейл от къде да си пусна настройката за VoLTE, но и направиха интересно уточнение, че трябва да имам "последна версия" на софтуера, но мисля че това не би трябвало да има значение, защото и хора с 7.0 го ползват


Цитат:.... че е необходимо да активирате опцията на телефона за 4G мрежа и VoLTE разговори. Обикновено това става в меню Настройки/Settings > За телефона/About the phone > Връзки > Мобилни мрежи. Също така е нужно да инсталирате и последната софтуерна версия на апарата, като уточняваме, че пускането й за виси от производителя....


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

При мен тази опция изобщо я няма. Аз съм с двусимовия AME вариант. Явно при теб е за друг регион и за това я имаш активна. Когато VoLTE работи излиза символ до иконката с обхвата с надпис "VoLTE". От това, което виждам при тебе не работи. За кой регион ти е телефона?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Точно, иконката VOLTE горе изобщо не се появява, независимо че го пускам от настройките.
А иначе телефона ми е с регион TWN.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Щом не се показва значи не работи .Имам едно G5 с къстъм ром и там тази опция е добавена за VoLTE и по същия начин не иска да тръгва .Аз също съм на Теленор и имам активиран VoLTE .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • yankoa
Цитирай

(2018-09-04, 07:58:30)yankoa написа:  Само забелязах че от известно време вместо 4G, пише 4G+, но това мисля че няма общо с VoLTE

Още от самото начало имах 4G+ , но в повечето случаи стои на 1-2 черти обхвата. За пръв път с V20 имам 4G+, преди с Мейт 9 и V10 не съм имал. На Теленор съм, но и аз като колегата @ganchev дори нямам опцията в настройки за активиране на VoLTE.
В скритото меню има опции уж да се появи в настройки, но не се появява.
Телефонът ми е H990DS за обединените арабски емирства.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, yankoa
Цитирай

(2018-09-04, 11:33:29)vargala81 написа:  Още от самото начало имах 4G+ , но в повечето случаи стои на 1-2 черти обхвата. За пръв път с V20 имам 4G+, преди с Мейт 9 и V10 не съм имал. На Теленор съм, но и аз като колегата @ganchev дори нямам опцията в настройки за активиране на VoLTE.
В скритото меню има опции уж да се появи в настройки, но не се появява.
Телефонът ми е H990DS за обединените арабски емирства.

аз имам и на двете мрежи /свиваком/ и /ментел/ 4Г+ от няколко седмици
на а1 постоянно
на вива много рядко
ТОВА ли е всъщност volte?

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

Не. Това е 4G+ е lte мрежа с много бързи скорости на обмен на данни. Volte е разговори с високо качество и без прехвърляне от 4G към 3G мрежата по време на разговор. Използва се само 4G мрежа за разговори.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Аз това LTE plus го хващам адски рядко, и то не на самсунг. Но няма ли да влезе масово..

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пуснах телефона на майтап в продажба, само за да видя дали все още има мераклии и на каква цена. Пуснах го на 520 лв. Още на първия ден получих предложение от бивш собственик на V20 за 350 лв. На втория ден получих 2 предложения - едното беше "Имам интерес, но не на тази цена", а другото "Имам интерес. Предлагам 470 лв".
[Изображение: 23347420_m.png]
Не отговорих на нито едното. На третия ден получих телефонно обаждане, много вероятно да е било от този, който ми предлагаше 470 лв. Може би като не е получил отговор да се е навил на 520 лв. Не знам. Интересуваше се дали телефонът имал някакви проблеми с WIFI, обхват, блутут и GPS. Не, телефонът няма подобни проблеми, но има задържане на изображението, което съм решил с Night Screen, без Root. Само софт бутоните не могат да не се отпечатват, всъщност могат в един друг режим на Night Screen - Overlay System Mode, но пък тогава при някои приложения премигва вторият екран и дразни повече от отпечатаните софт бутони. Имам 15 месеца гаранция още, но не искам да го давам на ремонт защото гаранцията е към Т Моби БГ. Не искам защото вече го нямат за да го заменят. И ще ми сменят дисплея с незнайно какъв, или ще ми предложат някой друг телефон, а аз не искам. Та V20 и V10 толкова си ги обичам, че не бих ги продал. Извинявам се на хората, които са искали да ми купят телефона, че ги подведох, но исках да докажа на мен си и на още 2-3ма колеги че V20 все още е търсен телефон, но хората просто искат телефонът да има оставаща гаранция.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, schumisv
Цитирай

Едно браво от мен колега за експеримента с продажбата.Да вече по "остаря" v20.....все пак е пуснат в продажба 2016, September.Но въпреки това си остава едно от истинските "стари кучета",с който все още дори и най-новите супер-дупер скъпи смартфони не могат да го стигнат специално в часта видео и аудио record.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
[-] 1 потребител изказва благодарност на schumisv за това мнение:
  • vargala81
Цитирай

(2018-09-17, 08:04:36)schumisv написа:  Едно браво от мен колега за екперимента с продажбата.Да вече  по "остаря" v20.....все пак е пуснат в продажба 2016, September.Но въпреки това си остава едно от истинските "стари кучета",с който все още дори и най-новите супер-дупер скъпи смартфони не могат да го стигнат специално в часта видео и аудио record.

+1
голяма екстра е и инфрапорта
и сменяемата батерия

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай

И аз все още съм му навит на този модел.Днес попаднах на запазена външно бройка,за която обаче установих,че яркостта е по-слаба от на сегашния ми апарат Moto X Style.Изненадан съм понеже и двата смаргфона са с IPS LCD дисплей.Също така не разбрах как се пуска hi fi dac-а -плъзгача беше неактивен.Та питането ми е дали не толкова добрата яркост е симптом за някакъв проблем и как се пуска DAC-а.
Цитирай

Ако е бил с пуснат Confort View (настройка, която намалява синята светлина на дисплея) може за това да е бил с намалена яркост. Дака се пуска, като първо вкараш слушалки в жака иначе не е активен.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • droid_sense
Цитирай

Има ли начин за отключване ако при резет се е заключил към оператор?
Цитирай

Яркоста може умишлено да е намалена, за да не доловите прегорелия екран!

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)