Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как се държи телефона след година и...
#1

Здравейте колеги реших да споделя едно клипче как се държи моят телефон след година и.....  експлатация.С къстъм ром В564.Един единствен път му е правен хард ресет и то при инсталацията на къстъм рома.Всеки ден е сериозно тероризиран но до момента е същият от както е закупен без циклене забиви и тн.Ето го и клипчето:

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
Аксесоари
#2

Моя също си работи като нов. За парите си телефона работи адски добре.
Цитирай
#3

Усещах, че има нужда от любилейна тема скоро Smile Та, и аз съм в клуба с едногодишните ползватели на P8 Lite. Хардуера на телефона е на ниво, очевидно работи бързо като флагман от 800-1000 лева. Прогнозите ми са, че отежняване от софтуера ще се усети едва след около още 2 години. Все пак 8-тя ядра, които имаме имат запас да се справят с близкото бъдеще Smile РАМ-та не вярвам да обеднее, понеже всякога би поддържала до 20 работещи приложения едновременно. Пък кой луд дори и след 2 години ще сложи 30... /: Просто телефона си работи учудващо добре, всичко се слайдва и изнизва така мазно на екрана.. че човек с кеф само да цъка и скрулва щяло и нещяло по менютата Big Grin Кусура дето иде от времето е обелването на страничната сребриста лайсна. Иначе всичко друго е почти съвършенно за парите си, да не говорим, че Huawei ни подариха толкова много ъпдейти за една година Smile

В момента ако имам едни 250-300 лева без съмнение пак бих взел P8 Lite пред всичко останало.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#4

Това ми е първото устройство Huawei и като за телефон от този ценови клас е доста добър!
За жалост май, ще ми бъде и последният, заради бедната да не кажа никаква поддръжка и интерес от разработчици и къстъм ромове да не говорим за CM

Иначе моята лайсна е като нова, но отдавна се появи гадното жълто петно от дясната страна на дисплея. Но си мисля, че аз съм го предизвикал с постоянното флашване на ромове Big Grin при което доста загрява хайвана Big Grin
Цитирай
#5

^ Еее честно ли си му докарал жълтото петно? Доста трябва да е нагрял, че да се е получило. Моя лятото също вдигаше градусите под капака доста в моментите когато го държа на зарядното и същевременно играя тежката Walking Robots. Все ми минаваше през акъла от температурата дали няма да му докарам жълтеницата, ама удържа и за щастие все още е ОК. А ти явно много градуси си му вдигнал, че да пожълтее?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#6

Точно това ми беше идеята,че след хилядите ъпдейти на приложенията да ги оптмизират за новия андройд(да ги направят по тежки) за да може старите машини да се издънват,но засега P8 lite се държи стабилно.На мен ми лагва само Facebook на моменти но той за мен не е критерий.Наистина съм адски доволен от това китайче.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#7

Имам P8 Lite вече повече от година. Преди да си купя телефона, избягвах марката. Сега пак бих си купил Huawei. Телефона продължава да е бърз, тормозил съм го с много тежки приложения и игри - няма проблеми. За парите си е най-небъгавия и оптимизиран софтуерно телефон, като с последните и предстоящите ъпдейти, ще е актуален още известно време.

Моята лайстна е като нова, гърба също. С гърба трябва да се внимава, лесно се драска. Аз жълто петно нямам, но съм сменял стъклени протектори, защото излизат балончета...

От няколко дена, обаче, имам един проблем - във файловия мениджър ми изписва, че вътрешната памет е на 98% заета, а всичко ми е на SD картата. Имате ли някакви идеи защо?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)