Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Къде в София мога да си закупя стъклен протектор за леново k6
#1

Та въпроса ми смятам е ясен нуждая се от сервиз или магазин в който продават стъклен протектор за lenovo k6 по възможност дори те да го поставят , моля дори и да не сте сигурни да ми дадете контакти за някъде където смятате че може да има. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

На много места има аз лично вчера си купих и ми го залепиха . Магазинчето се намира на кръстовището на улица гео Милев и Коперник под църквата това е в София!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#3

(2016-12-11, 12:37:30)angell_81 написа:  На много места има аз лично вчера си купих и ми го залепиха . Магазинчето се намира на кръстовището на улица гео Милев и Коперник под църквата това е в София!
Мерси много още утре ще ида да ми сложат а горе доло какви парички да си взема ?
Цитирай
#4

12лв.

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#5

http://modatel.eu/index.php/2010-03-09-1...ry_id=1286 тук също има, имат магазини в София
Цитирай
#6
Sad 

(2016-12-11, 12:37:30)angell_81 написа:  На много места има аз лично вчера си купих и ми го залепиха . Магазинчето се намира на кръстовището на улица гео Милев и Коперник под църквата това е в София!

Минах от там по рано днеска, аз ли съм сляп или просто не го намерих не знам, извинявай можеш ли да ми кажеш името на магазина поне с GPS да го намеря

(2016-12-12, 17:36:57)jolg_16 написа:  http://modatel.eu/index.php/2010-03-09-1...ry_id=1286 тук също има, имат магазини в София
За съжеление имат само 1 останал протектор и то в Пловдив ...
Цитирай
#7

Виж обяснявам: най лесно е от хотел Плиска тръгваш посока кв.редута по линията рейс 72 и караш направо .първото кръстовище е с трамваите шипченски проход подминава го и на другото кръстовище със светофар.на това кръстовище като завиеш наляво веднага магазина ти е от дясно.даже ако те хване светофара магазинчето се вижда ,до него има банички а от другата страна автоключове,няма как да не го видиш!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)