Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за платено приложение
#1

Здравейте,  моля за съвет за платено приложеие,  което да си струва до 10лв. Сега има кампания на Теленор,  която възстановяване всяко първо,  платено чрез тях приложение.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари
#2

И какво ти е питането ?
Цитирай
#3

Ами за някое платено приложение, което да си струва.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#4

Бих препоръчал: PowerAMP, Shazam Encore, MX Player, BSPlayer, OfficeSuite Pro и още много други, но 10 лв. за колко програми ще ти стигнат е друг въпрос.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

То е само едно до 10 лева а не 5 по 2 лева.
Цитирай
#6

(2016-12-13, 16:29:39)centur написа:  Бих препоръчал: PowerAMP, Shazam Encore, MX Player, BSPlayer, OfficeSuite Pro и още много други, но 10 лв. за колко програми ще ти стигнат е друг въпрос.

Възстановяването на парите важи само за първото приложение, което си купиш до 10лв, ако ще и 10 стотинки да е за следващите няма да важи, но по темата и аз бих препоръчал Shazam Encore

Gold Galaxy S7 
Цитирай
#7

Shazam Encore върви безплатно със Самсунг телефони.
Ако телефона ти е руутнат аз препоръчвам Titanium backup Pro. Супер добра програма.
Или пък Solid Explorer.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#8

Nova Launcher Prime ...
Цитирай
#9

Аз бих купил Нова лаунчър.И малко офтопик...пробвах от пет телефона.Мои и на приятели със може би 10 различни профила и ми изписва че профилите не могат да се регистрират за плащане чрез Теленор.Дано при теб да сработи но ми се струва че е измама.
Цитирай
#10

При нова лаунчер работят ли всички смарт функции на телефона?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#11

Не е измама просто промоцията е ограничена на 35000 приложения и ако са изчерпани е възможно да не става.Иначе аз си купих това https://play.google.com/store/apps/detai....playerpro и след 2 минути ми върнаха парите.
Цитирай
#12

(2016-12-13, 16:45:05)Miro2210 написа:  Аз бих купил Нова лаунчър.И малко офтопик...пробвах от пет телефона.Мои и на приятели със може би 10 различни профила и ми изписва че профилите не могат да се регистрират за плащане чрез Теленор.Дано при теб да сработи но ми се струва че е измама.

Аз не разбрах,  къде трябва да се регистрирам.?

(2016-12-13, 16:40:39)smiley написа:  Shazam Encore върви безплатно със Самсунг телефони.
Ако телефона ти е руутнат аз препоръчвам Titanium backup Pro. Супер добра програма.
Или пък Solid Explorer.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Аз тази програма я нямах в телефона,  от къде да я дръпна безплатно?

Ръчно съм  инсталирал само Shazam.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#13

Galaxy Apps

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#14

(2016-12-13, 16:53:35)smiley написа:  Galaxy Apps

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Каква е разликата между двете програми?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#15

(2016-12-13, 16:50:46)Nikito82 написа:  Аз не разбрах,  къде трябва да се регистрирам.?

Трябва ти регистрация във Гугъл магазина(гугъл профил),след това избираш начин на плащане,съответно плащане на Теленор и продължаваш.Но е ми е супер съмнително макар,че доста разгласено.Във Фейсбук,самите те изпратиха есемеси...
До сега не съм купувал чрез тях но веднъж видях как става на друг телефон.Също така са супер малко плащанията които ще покрият,35000 и със сигурност вече са достигнати но не обявяват информацията и същевременно са блокирали регистрациите.При тези обстоятелства аз си мисля че така стояят нещата.Някой ако е успял нека да каже.
Цитирай
#16

(2016-12-13, 16:54:53)Nikito82 написа:  Каква е разликата между двете програми?
Encore е без реклами и има някакви допълнителни функции. Нищо особено ако трябва да съм честен, ама липсата на реклами си заслужава.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#17

При мене стана възстановяването

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#18

И при мен стана възстановяването.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)