Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не иска да се пусне!
#1

Здравейте колеги, нов съм и ако има вече такава тема се извинявам, но проблема е следния.
Както си ръчках в телефона просто заби и изгасна, почна да се рестартира на 20,30 секунди на черен екран.
След което задържах power бутона и се включи до надписа Леново и отново същата процедура.
После пак го пуснах и ми изписа че андройд се надстройва или нещо такова, това стана два пъти.
и след това мъгла, пускаше се през 30 мин, един два пъти за почти никакво време и изгасна, в момента не иска въобще да се пусне, какво мога да направя освен да го вейна през терасата......
Цитирай
Аксесоари
#2

Флашни му нов ром,много инфо има в форума как става номера,ако не ти се занимава,дай го на сервиз да ти го инсталират,апаратите са корави,едва ли е от хардуера.
Цитирай
#3

Извинявайте но съм найстина невеж в тази сфера, как да го направя това нещо при положение че телефона не иска да се пусне въобще
Цитирай
#4

Ще може ли да ми изпратите тема или нещо подобно тъй като не съм на ТИ с тези работи, а и телефона въобще не иска да се пусне...... и незнам какво да правя въобще/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)