Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Z1 vs Z2 ... Кое да избера
#1

Здрвавейте колеги ! 
След поредният скандал с жената, старата Z-ка стана на тряски в стената ..  Bu Естествено не си бях правил back, но както и да е ...
Така, сега е ред да търся нов гад ... 
Преди време много се чудех за Z2, като не знам защо бях решил че е по-добре от Z1 (която обясняваха че прегрявала и чупела задните "капаци") ...
Загледах ги сега обаче - чак толкова разлики нямат ..
Със старата Z-ка имах голям яд като я понатоваря с нещо тип facebook, и натам подобни неща, и почваше да грее ... Неприятно лично за мен ...
Какво бихте ме посъветвали между тези два телефона ... 
пп хвърлих око и на ZL, но сякаш за момента само между тези двата ... 
Поразгледах ревюта насам-натам но не хванах нищо кой знае какво ..
Ще се радвам на някакви насоки - Благодаря ! Angel
Аксесоари
#2

Z2 е много по-добър, а разликата между двата телефона далеч не е толкова малка.

1. Z1 е с обикновен TFT дисплей, а Z2 е с IPS. Разликата в цветоподаването и ъглите на видимост и много драматична.
2. Z1 е с 2 GB RAM, а Z2 е с 3 GB.
3. Z1 работи с microSD с максимален капацитет от 64 GB, докато Z2 поддържа до 256 GB.
4. Z1 стигна до Android 5.1, а Z2 получи обновяване до 6, който е осезаемо по-бърз и безпроблемен.
5. Дисплея на Z1 има повърхностен найлонов филм, който се драска много лесно. От Z2 натам този филм е премахнат.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#3

Да, извинявам се .. забравил съм да редактирам ..
Зачетох че 2-ката няма толкова бъгове колкото 1-цата ...
Явно ще се хвърля на 2-рата, както и мислех де ...
#4

И откъде ще си го купиш, че навсякъде е изчерпан?

Galaxy Note 20 Ultra
#5

Нещо не разбрах, но както и да е... Телефони бол а дори и само Z я има чисто нова.. Или поне аз знам къде да я намеря..
Сега малко информация по темата...
Събрах двете и стана Z3... Не БМВ, но все пак....
Обаче се яви проблем генерален при това, но ще ми е за урок... Пробвах през Сони да си прехвърля инфото иииииии накрая каза че формата не се поддържа от сегашното устройство... Целият проблем е че нямам в момента друго копие освен това нямам...
Говорихме с един момък който преди се грижеше за старата 6603-ка, но сподели че това не може и не знае как да го направи...
Моля да ме насочите към някой който ще успее да помогне...
А понеже малкия бахтиса и лаптопа в нас единственото умно остана пералнята...
#6

Голям филм при тебе колега Big Grin Big Grin Big Grin

От къде се опитваш да прехвърлиш инфо, какво е инфото, снимки и музика или някакви по големи файлове. Също така от картата памет от миналия тел ли?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#7

Не съм ползвал карта памет.. Оригиналната Сони програма и оттам се опитах да и дам да качи снимки/смс-и/телефони... Друго нямаше..
Обаче тааа гад не го разпознава...
#8

Пробва ли с това?
https://play.google.com/store/apps/detai...sfermobile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#9

И с това не става, и дори смотаната Caompanion не я разпознава (в сми казва че няма закачен телефон) ...
И направо на пазара и ми е през фУя за всичките хемороиди ..
А нарочно си взех SoRy, че да нямам яд с тия неща ..
То аз съм за бой, дето един back up не си направих ..
#10

аз си менкам файловте през smb или имам си и иблак с който е достъпен за приятели и семейство, ако искаш може да ти метна един акаунд без ограничения за временно ползване Wink

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)