Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рекламата на България, която сами не можем да си направим!
#1

Китаецът Дженф Чан е бил вдъхновен от страната ни и то по най-прекрасния начин.  Ето и краткият обзор на видеото на красотите на нашата родина...през очите на един чужденец :

https://vimeo.com/192224582

 
Цитирай
Аксесоари
#2

много е добро, но не видях доста добри места. би било доста хубаво да се види морето и Царевец Smile
Цитирай
#3

Много добър клип!
Цитирай
#4

И на мен ми хареса евала на човека. Smile Това наистина е реклама от сърце.
Щом е направил клипа значи се е чувствал гостоприемно в нашата страна.
Цитирай
#5

Страхотен клип.

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#6

Липсват наистина много красиви места, а и десет пъти се акцентира върху комунистическия паметник.
Иначе монтажа е много добър.
По-скоро реклама на него като фотограф.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#7

Невероятен клип!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

И нещо подобно, въпреки, че е малко комерсиално, но все пак е добро:

Една истинска история за баба Минка и дядо Асен, които не познават красивата България, защото никога не са имали възможност да пътуват. Един млад фотограф и съвременните технологии успяват да сбъднат една мечта.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#9

(2016-12-26, 10:48:16)arrogant написа:  Липсват наистина много красиви места, а и десет пъти се акцентира върху комунистическия паметник...
Нормално е, ако при тях вече не са останали такива паметници от времето на соца. А що се касае до красивите места, вероятно това му е била дестинацията - това е успял и да снима. В противен случай нямаше да е клип, а цял документален филм.

 
Цитирай
#10

(2016-12-26, 10:48:16)arrogant написа:  Липсват наистина много красиви места, а и десет пъти се акцентира върху комунистическия паметник.
Иначе монтажа е много добър.
По-скоро реклама на него като фотограф.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Китайчето може да няма идея, че това е комунистически паметник. Просто са отишли, покатерили са се и им е било интересно и забавно.
Или е недопустимо да се предположи, че може да има нещо интересно от времето на социализма?
На мен ми хареса клипа, макар че малко са поомешали картинките.
Хубаво е.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#11

Не бе хубаво е, но рекламата показва най-хубавото. Тук не е показано най-хубавото. Пак казвам - монтаж и заснемане - много добре. Като съдържание... слабо. Просто не бих го нарекъл реклама на България.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)