Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фрий шипинг от dbrand
#1

dbrand небезизвестните производители на скинове са пуснали безплатен интернационален шипинг. Само за днес е, като това "днес" нямам представа до кога трае, може след 5 минути да свърши. И все пак реших да споделя с вас. Налазвайте Big Grin

П.с. Попринцип пише, че не шипват до бг, но ако платиш през пейпал ще ти го доставят без проблем, мен ми приеха заявката със избрана държава Bulgaria.

   

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
Аксесоари
#2

Трудно ли се лепят?Нали са тип лепенка?
Цитирай
#3

Много лесно се лепят. Ръбчетата са малко дразнещи при по-извитите телефони, но на айфона прилепват перфектно.

Choosing...
Цитирай
#4

Значи ще се възползвам Big Grin
Цитирай
#5

В ютуб имат клипове как се лепят. И са забавни клиповете Big Grin https://youtu.be/f5-icPEyjsc

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#6

Поръчах днес, ще видим кога ще дойде Smile Даде ми че не доставят до България, но като платих с paypal както каза ти и ми приеха плащането.
Цитирай
#7

Първо - Честита нова година на всички! Има ли някакво развитие с шипинга от dbrand? Въобще изпратиха ли ви скиновете?

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#8

Попринцип скина, който аз си поръчах (white marble) беше на pre-order и се очакваше на 31ви да е наличен. На 28ми обаче получих имейл, че е шипнат и след 5-15 работни дни ще е при мен.

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#9

Пишете като пристигнат, да знам да си поръчам и аз, щом става така номера Smile

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#10

Моят също е изпратен и чакам доставка Smile
Цитирай
#11

И моят е шипнат седмица преди нова година и още го няма...остава да чакаме дано ни огрее

OnePlus 6T - 8GB - Mirror Black
Galaxy S7 edge - Black Onyx
Moto G2 [CM14.1] Galaxy S2[Stock ,rooted] 

Цитирай
#12

Не съм имал проблеми, два пъти съм поръчвал и са пристигали на адреса. Има вид на обикновено писмо, не на пратка.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#13

А някой знае ли дали някъде може да се следи пратката?
Цитирай
#14

При мен пишеше това:

Your order has been released from our warehouse in Toronto. Note that due to our low shipping rate, all orders are sent via standard letter mail. This means no tracking. Your order will arrive in a normal white envelope. Based on your location (Bulgaria), your order is estimated to arrive in 7-14 business days.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#15

Моята поръчка дойде, след малко започва лепенето Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#16

Чакаме снимки после.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#17

Довечера ще пусна, че искам да го направя вкъщи със сешоара както трябва Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#18

Явно са пристигнали на един път . И моята вече е тук Smile

OnePlus 6T - 8GB - Mirror Black
Galaxy S7 edge - Black Onyx
Moto G2 [CM14.1] Galaxy S2[Stock ,rooted] 

Цитирай
#19

Не стана перфектно, но никога не ме е бивало с тези фолиа Smile
[Изображение: 49caf99d60c2ccc7cd99d3a07f6bb5ce.jpg][Изображение: e4788ebe281b3da4eb9bcbf5aefdb3d2.jpg][Изображение: 2d849038c4a7261d90a3a0d81d42ef5d.jpg]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#20

[Изображение: 9016906X.jpg]

OnePlus 6T - 8GB - Mirror Black
Galaxy S7 edge - Black Onyx
Moto G2 [CM14.1] Galaxy S2[Stock ,rooted] 

Цитирай
#21

Моя още не е пристигнал, надявам се, че това е защото не беше наличен и го пратиха по-късно, а не защото се е изгубил по пътя Big Grin

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#22

Най-вероятно, защото моя си беше наличен Smile
Цитирай
#23

@Valentin4ou, готино е станало, но аз лично не бих залепил това парче, което е на камерата. Естетически ми се струва, че без него ще е по-издържано.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#24

Горе долу какви български пари излиза с доставка и всичките му екстри
Цитирай
#25

Доставката ако платиш през paypal е безплатна, а самият протектор е 9$ заден и 5-6$ преден, общо грубо 15$, което са под 30 лв.Аз си взех само заден и ми излезе около 17лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)