Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

мнения за: Android 7 Nougat, EMUI 5.0 beta
#1

Здравейте,
Някой съфорумец да е пробвал бета релийзите, които се разпространяват из нета?
Малко остана до официален ъпдейт, но като знам че има бета и нещо ме човърка....
Спрял съм се на този: http://forum.xda-developers.com/huawei-p...3-t3513816
Ако някой от тук е с него нека сподели как се държи и какво не му върви!

Весели празници!

Huawei P9 Lite L21
Цитирай
Аксесоари
#2

И на мене ми е много интересно . Ама гледам , че има бъгове . Дори не е финалната бета . Когато се регнах за л31 бетата ми казаха , че ще ми пишат януари месец така , че най-вероятно тогава ще пуснат бетата и всички ще намажем . Дори и да не ни одобрят , хората от жда ще я свалят от huawei firmware finder и ще я качат !

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#3

Вчера бях тръгнал да го слагам,дори отключих буутлоудъра,щях да качвам и TWRP...но в последния момент се отказах,най-вече поради причината,че това е някаква пре-пре бета и има страшно много бъгове,ако излезе нещо по-изчистено няма проблем...но то така или иначе ъпдейта е обещан за Q1 2017,в смисъл ще е скоро и не знам дали изобщо да се занимавам с бети...на всичкото отгоре с ъпдейт В161 телефона работи превъзходно и не ми се иска да развалям магията...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#4

Не се ли чува , нещо кога ще излиза уж януари но не се знае.Някои да има информация.
Цитирай
#5

Никой не е казал януари. Казаха първото тримесечие

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Първо ще дойде за Р9 и Мате 8, след това идва и нашия ред.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Цитирай
#7

Според поста на Huawei Mobile във фейсбук (Iran , Egypt - L31 вариантите) бетата излиза в края на януари . И бета периода ще е до март ( и до края на март или в началото ще получим OTA ъпдейт) . За Европа (Нашият вариант - L21) ще излезе според мен февриари началото или края на януари като при Египет и т.н. . Ето потвърждение от Huawei Mobile (Иран , Египет) !  Снимка 1  втората снимка е потвърждение от Huawei Mobile , че съм записан за бетата и ще я "получа" в януари макар моя п9 лите да е L21 вариант ! Снимка 2  . Според мен не си заслужава да руутвате , да отключвате буутлоадъра за да сложите някаква версия в разработка с бъгове като спиране на моб. данно , неработещ Bluetooth и т.н. . Изчакайте да излезне версия в Huawei Firmware Finder и направо слагайте с метода dload и после с 3-те бутона . Аз така сложих B161 (при мен е 161 , защото съм на Теленор ! При Мтел е 160 и т.н. ) преди да е излезнал като OTA ъпдейт ! Имайте търпение още около месец . Аз единствено се кефя на 7.0 заради промяната във вида на нотификейшън бара (става по-хубав и няма вече да има 2 страници ) . Другото честно казано не ме интересува .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#8

Бърз въпрос.
След като сега съм с отключен буутлоудър и руутнат, трябва ли да махна руута и да заключвам буутлоудъра, за да получа ъпдейта?

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#9

Мисля,че ако не го направиш при ОТА ъпдейт ще умре телефона.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#10

Не само, че трябва да се махне руут-а и да се заключи лоудъра, а трябва системата да е сток, т.е. трябва да са налични всички сток приложения и да не са правени никакви промени по андроида. Иначе ще си брикнете телефоните 100% при ОТА ъпдейта.
Цитирай
#11

Аз оплесках работата ,свалих версия от 4pda и ъпдейтнах през TWRP .Тръгна НУГАТА , но няма никви приложения даже и клавиатура.Доста четох и искам да се върна на 6.0 ,нека ако някой може да помага

HUWAEI P9 Lite
Цитирай
#12

Аз го инсталирах, върнах до заводски. При мен не работи камерата и блутут Smile

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай
#13

При мен навигацията igo primo спря да работи в хоризонтално положение а и батерията падна за 5ч с 10 процента без да пипам телефона нощес при положение че wifi, мобилни данни, gps всичко беше изключено само автоматичното синхронизиране бях забравил да го спра. От приложенията само вайбър бях оставил да не се затваря при изключен екран, така че направо съм разочарован.
Цитирай
#14

(2017-01-25, 11:02:54)esil2 написа:  При мен навигацията igo primo спря да работи в хоризонтално положение а и батерията падна за 5ч с 10 процента без да пипам телефона нощес при положение че wifi, мобилни данни, gps всичко беше изключено само автоматичното синхронизиране бях забравил да го спра. От приложенията само вайбър бях оставил да не се затваря при изключен екран, така че направо съм разочарован.

Еми нали за това е Бета. При едни ще работи по един начин, при други по друг....ще оправят бъговете и на есен ще има хубава окончателна и надявам се стабилна версия Wink
Цитирай
#15

при мен пък за сега върви перфектно,не съм връщал заводските настройки,само при първото пускане на месинджъра ме изхвърли 2пъти но след това си заработи това е единствения бъг който забелязах

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#16

Кога ще пристигне защото неможах да се запиша за бета версията теста?
Цитирай
#17

(2017-01-25, 18:14:09)CraZy-BoY! написа:  Кога ще пристигне защото неможах да се запиша за бета версията теста?

Не ти трябва тази бета версия батерията се държи доста зле бързо пада.
Цитирай
#18

Напротив. На мен ми е дори по-добре. С пълна на сутринта, радио почти 8 часа ми изразходва по-малко, от преди.

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#19

Батерията е доста по-добре от 6.0 ! От 53 до 18% wi-fi , facebook , youtube + clash of clans ме изкара 2 и 30 мин . Това са 35% . Доста по-добре е ! Преди на работа падаше до 50% сега е още на 70 % .

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#20

Това нещо не знам за какво е остана от старата версия в приложенията го няма никъде стои като деактивирано и като натисна да се активира не иска.
http://prikachi.com/images.php?images/419/9027419e.jpg
Цитирай
#21

Мисля беше към chrome за web съдържание... Моля ви се за едно ... слагайте поне запетайки.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#22

(2017-01-25, 22:50:44)esil2 написа:  Това нещо не знам за какво е остана от старата версия в приложенията го няма никъде стои като деактивирано и като натисна да се активира не иска.
http://prikachi.com/images.php?images/419/9027419e.jpg

https://play.google.com/store/apps/detai...view&hl=bg
Моля ви се преди да питате нещо, проверете в Google . Ама много ви се моля
Цитирай
#23

А защо неможе нито да се инсталира нито да се активира
Цитирай
#24

всичко работи перфектно и батерията се държи доста добре,телефона е по бърз от преди,за бета е доста добре аз поне не намирам забележки.

Samsung Galaxy S2--LG G2--LG G3--Huawei P9--Samsung Galaxy S8--Xiaomi Mi 10-13T Pro
Цитирай
#25

Тези от Huawei направо ни прецакаха с тази бета версия взеха ни за опитни мишки и по скоро да вземат да пускат официалната версия че с този спад на батерията вече използвам телефона само за говорене.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)