Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K6 Note
#1

От вчера съм с него,първи впечатления са много ,много добри.  

Samsung A52s 5G
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-12-25, 09:03:58)VesMil написа:  От вчера съм с него,първи впечатления са много ,много добри.  
Колега, ще кажеш ли как се справя батерията?
Цитирай
#3

К6 Note май излиза че е по-слабичък от k5 note или поне няма никакъв напредък в по-новия модел.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#4

(2017-01-06, 16:23:54)tonus написа:  К6 Note май излиза че е по-слабичък от k5 note или поне няма никакъв напредък в по-новия модел.

K6 Note пише, че е 4000 mAh, а k5 Note e 3500 mAh.. ;/ И се колебая.. За мен е по-важна батерията, защо доста игри(онлайн и фън рън2) играя.. :Д
Цитирай
#5

Недей да си мислиш,че ако избереш 4000 mAh батерия,ще можеш да играеш игри цял ден(респективно да гледаш филми или да сърфираш цял ден).Големият HD екран,процесор с няколко ядра,големият рам свършват батерията.От 2 години ползвам такива апарати и ти го казвам от опит,така че избирай апарата,който ти харесва повече и го отнасяй!
Цитирай
#6

(2017-01-08, 16:34:05)alex_petrov93 написа:   4000 mAh, а k5 Note e 3500 mAh.. ;/ И се коле*ая.. За мен е по-важна батерията, защо доста игри(онлайн и фън рън2) играя.. :Д
Ако е китайска сглобка в повечето случаи даже и не отговаря на посочените върху нея параметри и е доста с по-малък капацитет.

 
Цитирай
#7

Доволен съм от телефона.Нормална употреба, разговори от 2 карти +НЕТ ,без игри кара 2 дни без проблем!

Samsung A52s 5G
Цитирай
#8

Без игри Леново К3 Нот кара над 3 дена,ама като разцъкаш и запалят всичките 8 ядра на професора,ела гледай,това исках да кажа на колегата.Батериите се правят с голям капацитет,заради голямата енерго-емкост на хардуера.Много хора остават разочаровани,защото си казват(....моя стария тел.с батерия 1300 мамп/ч кара 3 дена,този е с 4000-ще кара 1 седмица!)Да,ама не!Не забравяйте,че мобилното устройство в джоба ви не е лаптоп и не очаквайте да гледате на него 2 филма и 3 часа игра на WiFi.
Цитирай
#9

(2017-01-08, 19:39:57)vertexe написа:  Недей да си мислиш,че ако избереш 4000 mAh батерия,ще можеш да играеш игри цял ден(респективно да гледаш филми или да сърфираш цял ден).Големият HD екран,процесор с няколко ядра,големият рам свършват батерията.От 2 години ползвам такива апарати и ти го казвам от опит,така че избирай апарата,който ти харесва повече и  го отнасяй!

За това реших да питам, благодаря за мнението!!
Цитирай
#10

И аз го взех тоя смартфон K6 Note... на пръв поглед ми харесва...взех златист.

Нещо не виждам настройката за промяна на въртене на екраните/иконите на p70 може да се промени в кръг/цилиндрично.

Дава ми update s116 161115... и се чудя дали да го сложа...

Андроид 6.01 стоковия дали е 64 битов?

Споделете повече информация за този модел!
Цитирай
#11

(2017-01-08, 23:48:22)NoMaD написа:  Ако е китайска сглобка в повечето случаи даже и не отговаря на посочените върху нея параметри и е доста с по-малък капацитет.

Това не ти е elephone, uhans или някоя друга неизвестна китайска марка. Смятам, че твърдението ти е пресилено по отношение на качеството на изпълнение на Lenovo телефоните.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#12

И аз отскоро съм с този телефон. Впечатленията са ми добри. Малко ме дразни дайлъра. И освен това не светят бутоните долу (може да е настеойка). А в дайлъра като търся някой трябва да намеря името да влезна в него и да натисна кой номер искам. На предния ми тел. като плъзнех на името и ми набираше дефолт номера или първия въведен. Някой ако има решение на тия мои проблеми да сподели. Иначе батерията е супер. 7-8ч дисплей.
Цитирай
#13

Здравейте! И аз се сдобих с този телефон преди седмица, но поради ред причини чак днес му сложих СИМ картата и като говоря всички се оплакват, че ме чуват тихо и със шум. Някой има ли този проблем? Какво да правя?
Цитирай
#14

Здравейте. Искам да Ви попитам, случвало Ви се е, ако телефона се претовари да се рестартира? Вчера беше включен в зарядното устройство, докато играех карти в едно от приложенията и говорех по Messenger, телефона се рестартира от нищото?! Нормално ли е или вероятно има проблем?
Цитирай
#15

(2017-03-09, 13:33:22)Rumichka написа:  Здравейте! И аз се сдобих с този телефон преди седмица, но поради ред причини чак днес му сложих СИМ картата и като говоря всички се оплакват, че ме чуват тихо и със шум. Някой има ли този проблем? Какво да правя?
До сега съм нямал такива проблеми.
Виж из настройките на разговорите нещо. Провери и за някакъв боклук в микрофона.
Пробвай да говориш по скайп, вайбър и т.н. да видиш как ще е.

(2017-03-11, 08:56:44)choka написа:  Здравейте. Искам да Ви попитам, случвало Ви се е, ако телефона се претовари да се рестартира? Вчера беше включен в зарядното устройство, докато играех карти в едно от приложенията и говорех по Messenger, телефона се рестартира от нищото?! Нормално ли е или вероятно има проблем?

До сега не ми се е ресвал.
Виж в опциите кое е консумирало батерия повече.
Отделно като натиснеш долния ляв бутон и излиза опция за освобождаване на рама.
Някое приложение ще е точило ресурс предполагам и затова се е реснал.
Моля сподели ако откриеш от какво е !
Цитирай
#16

(2017-03-09, 13:33:22)Rumichka написа:  Здравейте! И аз се сдобих с този телефон преди седмица, но поради ред причини чак днес му сложих СИМ картата и като говоря всички се оплакват, че ме чуват тихо и със шум. Някой има ли този проблем? Какво да правя?

Здравейте, и аз съм отскоро с този телефон и имам същият проблем. Отсрещната страна се  оплаква, че се чува слабо и с накъсване, даже и съвсем се губи гласа, а аз чувам добре. Собствениците на телефона да споделят как е при тях и има ли някакво разрешение по въпроса. Из чуждите форуми има много писано за този проблем и всички пишат, че е от андроида и щяло да се оправи след ъпдейт. Преди 10 дни дойде ъпдейт, но проблема си остана.
Цитирай
#17

Не знам... При мен всички доста се оплакваха, а и аз ги чувах странно, в сравнение с другия ми телефон Леново А536.. На 12.03 го оставих във Виваком и още не са ми звъннали, като получа телефона ще споделя как е и какво са му направили. Но момчето каза, че имало и други, които са се оплаквали от същия проблем
Цитирай
#18

Днес ми върнаха телефона, върнали са му фабричните настройки и са му сожили последна версия на Андроид, но проблема си остана и утре пак ще се разправям с тях.. Всички се оплакват че им заглъхвам и бръжди...
Цитирай
#19

Значи няма смисъл да нося и моя в сервиз,явно проблема е софтуерен.
Цитирай
#20

(2017-03-22, 22:06:23)naix написа:  Значи няма смисъл да нося и моя в сервиз,явно проблема е софтуерен.

Виж на гаранционната карта имат номер, звънни им... И аз утре първо на тях ще звънна, а ако няма резултат пак във  Виваком. Някой друг, ако е имал такъв проблем да сподели отстранил ли го е и как..
Цитирай
#21

Някой може ли да погледне в ръководството какво дават като SAR стойности.
Колебая се между K6 Note и Vibe P1 Pro.
Вие какво ще кажете?
Цитирай
#22

(2017-04-03, 16:34:27)fantoms написа:  Някой може ли да погледне в ръководството какво дават като SAR стойности.
Коле*ая се между K6 Note и Vibe P1 Pro.
Вие какво ще кажете?

По-добре S6.
Цитирай
#23

Някой ще сподели ли какво да изключа за това " екранно наслагване". Не ми дава нищо да изтегля
Цитирай
#24

Колеги какво стана с проблема с прекъсването/ насичането на гласа на другата страна докато ние говорим примерно оправи ли се? Софтуерен бъг ли е смисъл с актуализация дали би се оправило? Интересувам се понеже проявявам интерес към модела. Обмислям да си го взема ама този проблем ме размисля
Цитирай
#25

На моменти се оправя. Софтуерен бил проблема, май месец щяло да има някаква актуализация и щяло да се оправи. Иначе телефона е супер, няма да сбъркаш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)