Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно покупките от магазина?
#1

Здравейте. Купих си няколко бонус голд за една игра. Използвах теленор като средство за обмяната, а не поставих номера на картата си. Искам да ви попитам, понеже този гоогле акаунт съм го сложил на много приятели, възможно ли е, ако натиснат Купи на нещо, да ми го отчете на мен или няма да стане? Ще трябва да си изберат и те начин да покупка? Също, да ви питам, как сега да деактивирам това лесно купуване? С първото натискане на Купи, вече съм взел нещо. По погрешка, като нищо, мога да натисна купи на нещо над 50 лева и веднага ще ми го отчете. Или поне да го направя да ме попита дали съм сигурен или да въведа някакъв код...
Цитирай
Аксесоари
#2

Отиди в Google Play Магазин>Настройки, скролваш до Потребителски контроли>Изискване за удостоверяване пр. и избираш "За всички покупки от Google Play на това устройство". През теленор можеш да направиш най-много 20 лева покупки, така че ако си стигнал този лимит, няма да можеш купиш пак нещо, докато не ти излезе следващата сметка. Все пак този начин на плащане ще излиза и на другите устройства с този акаунт, но можеш да го премахнеш в Google Play Магазин>Профил>Начини на плащане>Още настройки за плащане, ще те прати в браузъра, в "payments.google.com", изкарваш страничното меню вляво и отиваш на "Начини на плащане", ще го видиш под името "Telenor", даваш му Премахване и би трябвало да си готов.

Изпратено от моят Lenovo A6000 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Махнах начин на плащане в гогле плай магазина. Това достатъчно ли ще е?
Цитирай
#4

Да, изтрива методите на плащане към конкретния акаунт, но той е общ с други хора (?!).

Ако друг, ползващ този акаунт въведе негов метод за плащане обаче ще може да се ползва от всички, тъй като се иска код на акаунта, а не на конкретния метод за плащане. Как може да слагаш един и същ акаунт на всеки не ми е ясно, като нов се прави за минути (и по-малко). Каква е тая глупост....

Да не говорим, че ако някой смени паролата и утре направиш Reset и ти поиска Reactivation с мейл и парола, откъде ще знаеш кой я е сменил и какво е сложил?

Махни този акаунт и ползвай друг, лично твой. Препоръчвам ти и да направиш reset на самото у-вото, след като поиска старите мейл и парола да създадеш нов акаунт и да го презапише в/у стария (става само с reset), за да не се налага при един проблем или нулиране на настройки да си останеш на Reactivation Screen.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)