Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с изключване на S7?
#1

Здравейте,
имам следния неприятен момент с телефона.
Появи ми се,че имам актуализация на телефона, дадох да се инсталира, появи се синия екран с процентите и телефона блокира. Опитах да го изключа с бутона за изключване, но не стана нищо, после натиснах бутона за изключване + бутона за намаляване на звука и телефона се рестартира, но отново почва да актуализира и пак на различен процент забива и пак нищо.
Моля кажете има ли някаква опция да изключа телефона, защото явно ще е за сервиз, но не искам да го оставям да седи така пуснат защото си загравя и се притеснявам да не стане нещо?


Цитирай
Аксесоари
#2

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

Пробвай да задържиш копчето за изключване за 15-20 секунди, но дори и да стане се съмнявам проблема да се реши, виж дали може да влезе в download режим, ако може то направо си изтегли официален ром и го флашни с один..
Също може да се пробва ресет през рековъри ако телефона може да влезе в този режим..
Цитирай
#4

Телефонът е изключил по време на актуализация, каквото и да правиш, ще стартира пак и пак да си я довърши.
А спира на различен процент, защото самия софтуер не е конфигуриран.
Именно затова има едно съобщение при флашване, моля не изключвайте кабела.
Единственото което можеш да направиш е да си префлашнеш софтуера с один, или ако не ти се занимава с модели, или външни сайтове, си свали smart switch и си актуализирай софтуера до фабричен.
Друга опция е Samsung Kies 3, макар да ти казва, че телефона ти не се поддържа, да не ти пука, защото реално актуализира с вграден смарт суич под друго име.
Въвеждаш си модел, сериен номер, и така си сигурен, че инсталираш софтуер официален от Самсунг.
Ако нямаш опит и с двете приложения, го занеси в оторизиран сервиз.
В крайна сметка не пречи през рековъри меню да опиташ с wipe cache, wipe data factory reset

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#5

А в крайна сметка където се притесняваш, че загрявал и не можел да се изключи. Няма от какво да се притесняваш ще седи включен докато не падне батерията и айде готово проблема решен. Може спокойно на сервиза да го носиш Smile
Цитирай
#6

Влез в recovery и направи wipe cache partition и reboot system now после. Ако не стартира направи wipe data factory reset и ще стартира до 5 мин със сигурност. За да го изключиш задръж едновременно Power и намаляне на звука за повече от 15 секунди.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

А не може ли просто да си пусне актуализацията и да изчака до като свърши? Не е писал колко време е изчакал след като е "блокирал".
Прекъснал е по време на ъпдейт, не мисля че е най разумно да се прави ресет. По добре със SS да действа, ако не стане с търпение...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)