Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забиване на телефона при ползване на messenger
#1

От 2-3 дена ми прави впечатление че на моменти при ползване на messenger chat heads телефона "замръзва" за няколко секунди след което се оправя временно и пак го прави. Това става единствено при ползване на fb messenger. Има ли друг с такъв проблем или съм само аз? Устройството е s7 edge

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен го прави. Даже в самия чат вече ми излиза че е спряло. Трих данните преинсталирах го и до момента нямам проблем.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Опитах с преинсталиране - нямаше ефект продължава да го прави.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай
#4

Може да е от самия месинджър.
Нямам преки наблюдения за това приложение, защото н го ползвам.
Ако докато не го ползваш всичко е наред, според мен няма какво да виниш телефона.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#5

Само да вметна,че и при мен я прави тази мизерийка,макар че аз не съм със S7/S7 Edge.Приложението е много кофти(messenger).Преинстал със изчистване на апп-а и ще се оправи.Със никое друго приложение нямам подобен проблем,макар да се случва рядко това все пак е дразнещо.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#6

И пеи мене го прави, даже един два пъти и фейсбук замръзна.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#7

Ще опитам с чистене на данните/кеша и преинсталиране. Дано се оправи,че не е нормално да забива на тоя телефон.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай
#8

Не е от телефона. Мисля, че омазаха и Messenger и Facebook с последната актуализация, не работят коректно, но за сметка на това направо топят батерията. Наблюдения имам върху Ноте 4 и 2 6-ци.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#9

И при мен го има ...Според мен проблема идва от всички тия нови опции ...Нормално да са го омазали.
Плюс това има и страшен дрейн на батерията на няколко пъти го спирам ръчно, че горе долу да се стабилизира батерията.

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#10

Проблемът е от приложението. След историйките, които въведоха миналата седмица ми е забивал телефона на 3 пъти до толкова, че като пиша остават копчетата от клавиатурата "големи" пък текст дори не се въвежда. Преинсталирах го още първия път, вторият и третият чистя данните, но е ясно, че ще се чака актуализация.. За половин година не ми е забил нито веднъж и сега след един ъпдейт - 3 пъти за седмица.. Омазано е приложението. А относно дрейн - не съм забелязал нещо необичайно честно казано.

Samsung Galaxy S7 EDGE 32 GB Black Onyx 
V
Samsung Galaxy S10+ 128 GB Black
Цитирай
#11

След последния ъпдейт, при мен не забива, но харчи повече батерия явни, че по-бързо ми пада, при сравнително еднакво ползване.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#12

Нещо което ми направи впечатление вчера, а именно след по дълго ползване на messenger-a (30 мин) телефона загрява адски много, а батерията -20% надолу.
По принцип знам, че приложението точи батерията, но този път явно бая са омазали нещата.

Samsung Galaxy S7 | Black Onyx
Xiaomi Redmi 5 Plus | Black
Xiaomi Mi9T | Carbon Black
Цитирай
#13

При facebook приложението стана доста лошо да често ми замръзва и спира. По едно време бях почнал да го ползвам през браузъра.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)