Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Arc S флашва се само с GB
#1

Здравейте колеги!
Нов съм във форума и може нещо да съм пропуснал за прочитане.
Имам LT18i, който беше със сток 4.0.4 и при флаш с 4.0.3 даде тази грешка. От сток фърмовете, които са постнати тук сега захапва единствено с 2.3.4. При опит за флаш с останалите пак ми дава такава грешка с разликата, че някой път се чупи на core.sin, някой път да data.sin. Цялото главоболие е, че ми трябва руутнат ROM и съм се насочил към китката или гъбата на cyanogenmod. Необходим ми е минимум киткат. Пробвах директно да сложа гъбата върху 2.3.4, инсталира се, но сега цикли на анимацията за зареждане.
Цитирай
Аксесоари
#2

@THX, Не би трябвало да е проблем флашването на коя да е версия софтуер за модела с програмата Флаштул.
Вариантите са, друга предходна версия на Флаштул и инсталиране на драйвери за модела.
Друг компютър.
Друг FTF файл със стоков софтуер.
За тези къстъм ромове, към които си се насочил, обикновено се иска отключен буутлоудър, какъвто предполагам вече е и на твоят телефон.
Флашване на къстъм кернел с рекавъри, флашване на зип архив от рекавъри със съответния къстъм ром и евентуално допълнително флашване на Гугъл апликациите.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Вече е със 6.0.1 и предвид бавната клас 4 карта се държи поносимо. Съвсем скоро ще гледам да сложа клас 10 карта да живне още повече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)