Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помогнете.Грее като печка LG G3,32гб
#1

Здравейте.Взех G3вкатавтора ръка.Първите 4-5 дена беше добре.Но сега започна да грее яко и батерията пада за два часа направо я изсмуква.Стои си в джоба ми заключен в стенд бай изгаснал екранНе го пипам изобщо и грее та греечак е като парно.Какво го кара да работи като не го пипам.От къде консумира енергия.То все едно(даже тогава не е чак така)играя асвалт 8.А телефона не го пипам.И понякога като играя на игра сам се рестартира.32гб е с 3гб рам.ЛГ Г3.Нямам приложения дето да работят.Още нищо не съм качил освен две игри.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, при мен наскоро имаше подобен проблем и се реши със смяна на ROM-a. Бях с V30n ако не се лъжа. Върнах се на V30к и си работи перфектно, няма греене и батерията си кара както преди. Въпреки това първо си прегледай приложенията кое какво дърпа. Подобен проблем ми се е получавал и от мейл клиент.
Цитирай
#3

(2016-12-28, 13:56:57)kodi82 написа:  Колега, при мен наскоро имаше подобен проблем и се реши със смяна на ROM-a. Бях с V30n ако не се лъжа. Върнах се на V30к и си работи перфектно, няма греене и батерията си кара както преди. Въпреки това първо си прегледай приложенията кое какво дърпа. Подобен проблем ми се е получавал и от мейл клиент.
Аз го взех преди пет дена и първите 4 дена беше добре работеше си нормално.С оригиналния андроид си е,неговия 5.нещо си.Нищо не съм инсталирал освен две игри ама те са още от първия ден.Ей сега докато пиша е доста топъл ама защото го ползвам да речем.А така е и когатоме в стенд бай в джоба.
Цитирай
#4

Актуализирай го до Android 6.0 v30n(последната версия засега) с чиста инсталация. Ето как: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80453 
Eто линк към v30n kdz линк 1 линк 2(ако линк 1 не работи)

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#5

Сега го видях телефона е G3 32gb,3gb ram с андроид 5.0,версия ли там каквото е V21a-EUR-XX.С3га не иска да включи и wi-fi-то.Дава само Включване....изобщо ни уай фи,ни блутуут ни местоположение се включва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)