Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G6 представен на 26.02.2017

Е как нема да прескочат батерията, след като са набутали безсмисления хийтпайп и са реализирали платката по възможно най- тъпия начин, вместо отстрани да минава само антената...
[Изображение: New_Bitmap_Image.jpg]
Цитирай
Аксесоари

Дори и батерията е с по-голям капацитет от бъдещата конкуренция.
На Самсунгчето 8 ,дето ще предлага единствено по-увеличена памет и абсолютно нищо ново oт старите самсунги,батерийката ще е "цели" 3000 mAh, а на айфончето 8 "цели" 2700-3000 mAh.
Цитирай

Май последният хубав телефон от G серията ще си остане G4. И тази година не впечатлиха с нищо, както и миналата (но поне миналата успяха да събудят някакви чувства в мен... вярно бяха чувства на отвращение с Wii-U подобният G5).

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

greensmoke, вземи се поспри с твоята фенщина. Къде го буташ айфона след като 7 Plus е един от телефоните с най-добър живот на батерията?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Ако ставаше толкова просто ,колкото си мисли dedovec-а , щеше да е супер. Свържи се с тях да им отвориш очите. Smile

Note 10+
Цитирай

Самсунг S8 ще впечатлят...с увеличена памет.
От 4 на цели 6. И това е!
Изключително впечатляващо! Lol

(2017-02-26, 14:46:39)Anastasia123 написа:  greensmoke, вземи се поспри с твоята фенщина. Къде го буташ айфона след като 7 Plus е един от телефоните с най-добър живот на батерията?

Не е фенщина, просто сега ми е тъпо и гледам да провокирам мнения, щото няма кво да правя до 15:00, когато имам работа и ще излизам  Lol

ПИЧОВЕ И МАЦКИ, КВОТО И ДА ГОВОРИТЕ, G6 ПОСТАВИ КОНКУРЕНТИТЕ НА КОЛЕНЕ !!! 
Цитирай

(2017-02-26, 14:41:49)greensmoke7777 написа:  На Самсунгчето 8 ,дето ще предлага единствено по-увеличена памет и абсолютно нищо ново oт старите самсунги

А при G6 кое е новото? Фен съм на LG и ползвах смартфоните им от 2010 (LG Opimus One, LG Opimus Chic, LG Optimus G, LG Optimus L7, LG Nexus 4, LG G3 и LG G4) до миналата година когато ме разочароваха и си взех телефон на конкуренцията и с таз годишния модел няма да успеят да ме върната в редиците си. Идеята ми беше, че е хубаво да си им фен, но поне бъди обективен. А не да "сипваш" на една марка само защото си фен на друга.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Хайде стига със спора кой бил добър и на кой колко му е. Ако ще разваляте така темата след малко ще отиде на боклука!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

@boXeer, от 1996 година телефоните са ми хоби и съм сменил и ползвал (да ми дава Господ здраве, за да изкарвам пари) такова количество телефони, че ти не можеш да ги изчетеш! А по ред причини, които не смятам да ти обяснявам, лично съм видял карантията на 80% от тях и съм се нагледал на всевъзможни технически решения, кои адекватни, кои нескопосани!
Както казах, заклет поддръжник съм на ЛГ, но не ми харесва как се представят. Което не ми пречи, особено след като се пръкна ти да ми се обясняваш, да купя въпросния Г6 в момента, в който го има в магазинната мрежа у нас и по споменатите по- горе ред причини лично да му видя карантията, въпреки че нямам нужда да се убеждавам в това прави ли са ЛГ за дизайна!
Цитирай

Дизайна ми харесва супер много, телефона е много красив.На останалите неща не им е обърнато чак толкова голямо внимание, за жалост.
Цитирай

Реално, замислете се всички, телефона никак не е лош. Ако струваше $450, съвсем друго щеше да се пише тука, нали така?
защото на фона на всички по-евтини компоненти които са използвали, цената е единствения неприемлив фактор, нищо друго!
Цитирай

@dedovec: Решенията не са толкова прости колкото изглеждат. Като инженер тясно специализирал в електроника и автоматизация , смея да твърдя ,че зад всяко решение се коренят хиляди закономерности ,които трябва да се спазят. Ако само на един прост детайл не се обърне достатъчно внимание или се омаловажи , целия проект отива на вятъра. Примери за това - колкото искаш , от гърмящи батерии до жълти дисплеи.

Note 10+
Цитирай

@MUFC, аз не мрънкам срещу цената. Ползвам телефони и за 1600лв, и за 800лв, стига да ми пасват.
Недоволен съм от съотношението голям (5.7") дисплей и малка батерия. Недоволен съм, че намотката за безжично зареждане и прилежащата и пластмасова придържаща рамка са толкова дебели (има клип в тубата с разглобен телефон), че можеше да поеме 4К батерия, без да има безжично (ползвал съм телефони с такова, винаги ги зареждам с кабел). Недоволен съм, че слагат хийтпайп на процесор (който не е 810), който е доразвит (да се разбира подобрен) от Куалком специално за Г6 (по думите на присъстващия на презентацията представител на Куалком) и с това намаляват мястото за батерия.
Та в стремежа си да направят прекалено балансирано устройство не изпъкват с нищо конкретно.
@boXeer, нема нужда да ми се лигавиш, като ме пращаш да "отварям на ЛГ очите" и после да ми навираш образованието си и да ми се мекушавиш! Представи си, че не само ти си технически грамотен и образован! Приключих с теб, въобще не ме занимавай!
Цитирай

G6 е телефон за 2016 година. С АБСОЛЮТНО НИЩО не впечатлява - нито камера, батерия, нито SoC.... НИЩО. Вкараха водоустойчивост и по-издължен дисплей и това е.
Поне не изглежда зле - това е може би най-красивия G телефон, който са пускали LG.
НО... телефони като 1+3T съм почти убеден, че ще избършат пода с него. Особено цената която му искат, функциите които са специфични за дадени региони.... маркетинговия отдел на LG е за уволнение до последния човек.

@тонка - викаш с едж дисплей е телефона, А?

Цитат: ПИЧОВЕ И МАЦКИ, КВОТО И ДА ГОВОРИТЕ, G6 ПОСТАВИ КОНКУРЕНТИТЕ НА КОЛЕНЕ !!!

Хахахахахха, постави ги на колене ама от смях. Да го бяха пуснали тоя телефон миналата година, вместо онова недоразумение G5. Тогава със сигурност щяха да впечатлят повече.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай


Бая черни рамки Smile

Според мен LG избързаха с представянето. Като цяло всичко беше анимация.
Дори и софтуера е бета не дават да го пипат много много. Не обявиха цени...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

(2017-02-26, 15:12:59)MUFC написа:  Реално, замислете се всички, телефона никак не е лош. Ако струваше $450, съвсем друго щеше да се пише тука, нали така?
защото на фона на всички по-евтини компоненти които са използвали, цената е единствения неприемлив фактор, нищо друго!

Точно по това определяме дали си заслужава или не. Какво предлага и на каква цена го предлага. Smile

Като гледам може и да пуснат ъпната версия на Г6 (Г6ц или Г6+) с друг процесор повече рам и т.н. И какви са тези регионални разпределения!? Това за тук, онова за там. Нали уж 21 век...без расизъм...


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

64GB сторидж версията ще е за Азия и Източна Европа, според ревюто на Android Central. Lol
Цитирай

G6 щеше да е един мноооого успешен G5. Закъснял е с година време, изключвам екрана, макар да видяхме точно такава посока точно през 2016, но в края.

П.П. Тия 64GB ще си дойдат на съответната цена, така че ще направят от телефона още по-непривлекателен откъм цена и това какво вземаш за нея.
Цитирай

@dedovec , пращам те там защото те виждам , че си хипер надарен интелектуално. Даже не знам за какво търкаш клавиатурата , а не вземеш нещата в ръцете си. В Бълкария е пълно с такива като теб , компетентни по всичко , но защо само пред компютъра стоят? От 1996 година трупаш стаж като фен и разфасоване на техника. Надявам се да имаш докумен , за да се доказваш и гордееш. И аз спирам да се занимавам с теб.

Note 10+
Цитирай

Да 32 GB за простолюдието и безжичното само за USA версията, Quad DAC само за азиатския пазар.

No racismo


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Не разбрах, има ли SD card slot?

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Има слот за карта. На едно е заедно със сим слота.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

(2017-02-26, 15:30:31)smiley написа:  @тонка - викаш с едж дисплей е телефона, А?

Не съм си и мислел,че ще ме пропуснеш,но май по-добре да беше....Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

От моя гледна точка, това, че не е с едж-дисплей, е едно от малкото предимства на телефона. Но с тия черни рамки около екрана, леко се губи ефекта от и без това не чак толкова тънките рамки. Отпадат ми от листата за следене за бъдещ телефон. Явно мениджмънтът на компанията толкова може. Възлагах им някакви надежди, но решенията за пускане на различни функционалнсоти на различни пазари са меко казано отблъскващи за мен. Догодина, евентуално.
Цитирай

Е как да те пропусна, твойте врели некипели забравят ли се (: Навит ли си все още на бас, че S8 ще с USB C?

Но изцяло правия дисплей отпред е добре за едно нещо - много по-лесно ще се намират читави скрийн протектори за телефона, so it's something.

Съгласен съм, това с region-specific функциите е голяма глупост. Не виждам защо LG толкова държат всичко да делят спрямо региони - и V20 не го пуснаха навсякъде. G6 не еднакъв в Европа, Азия и САЩ... защо ли си мисля, че и V30 ще продължи тази меко казано малоумна традиция.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)