Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G6 представен на 26.02.2017
#76

Как ли пък не. Хората дето знаят какво е Snapdragon 835 се броят на пръсти на фона на всички хора, които ще го купят. В магазините не пише име на процесор, а ядра и честота. Много малко са хората, които си избират телефона по процесора

Samsung Galaxy S4
Цитирай
Аксесоари
#77

Една компания не сложи ли последния модел от нещо във флагмена си, ще се разчуе повярвай ми. Като клиент отиде в магазин и види два телефона - G6 и S8 примерно, и види че първия е с 821, а другия с 835 се ще му прищракне нещо в кратуната.
Най-малкото тек журналистите ще ги изядат с парцалите.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#78

Наистина рядко пише процесор, пише само ядра и честота. Рядко се вижда някъде да пише точния процесор, пък и наистина масовия потребител не прави разлика, знае, че били някакви ядра там, и че като са 4 или 8 телефона "лети" и това е. И си купуват. А и реално м/у 821 и 835 ще усетите разликата в едното нищо. То реално от 810 насам нищо кой знае какво не съм видял , освен някакви растящи цифри. Графиката на всички тези е на макс, като мощ са максималното към момента и най-доброто....

По-важно е как ще се държи софтуера, ще има ли редовния обновления, как ще се държия батерията и какви ще са (дано да няма, разбира се) дефектите на първите партиди (или ако има, поне да не е гърмене, палене и т.н.).

Имам очаквания от LG , не мисля, че не могат. Реално за последните им години единствения "изгаврен телефон", за който се сещам е 2Х - това е наистина потресаващо зле откъм батерия, дори за времето си беше лагав и с гадно неоптимизиран софтуер, предвид, че беше първи по бенчовете за годината си. Tegra 2 е ужасно нещо, а скапания им софтуер тогава я осра още повече. От тогава не съм видял лош телефон от тях реално.
Цитирай
#79

Подкрепям горното мнение. Според мен на днешно време има две неща, които най-много се гледат от масата потребители - дизайна и камерата. Ако ЛГ успее да продаде 30 милиона флагман устройства тази година, може би под 10 милиона от потребителите ще са обърнали внимание на процесора, гпу-то и т.н.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#80

Само човек, който се е занимавал с продажба на телефони на крайни клиенти, може да знае какво се случва при продажбата. Често изобщо не се стига до CPU, RAM и екран. Продавал съм телефони по дизайн, "качество на звук" и други такива показатели. И само когато в магазина влезе някой с наперена походка тип "ти занеш ли колко съм изчел преди да дойда тук" се говори в MB, GHz, версиии на Android и подобни. Повечето хора ама изобщо не знаят какво значат тези думи. И никога няма да им трябва да се затормозяват с това, стига телефона да им върши работа.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
#81

Почти сигурно е, че ще сложат SD835. Ако не сложат него, ще ги разкъсат по всички ревюта и форуми, както стана с метала скрит от пластмаса. След това дори и CEO-то се обясняваше в социалките защо било така. Мълвата се разнася бързо. Това е флагмана на компанията, а не mid range устройство, независимо какво разбирали потребителите. Smile

Все още не съм видял flagship 2016 с процесор от 2015. LG едва ли ще използват МТК. Smile

Представянето ще е краят на февруари (по-точно 27) на MWC и съвсем скоро ще разберем.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#82

Въпросът е да не решат да сложат тяхната разработка, макар че няма логика да я пробват във флагман.
Но това са LG, при тях няма логика

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#83

Аз си мислех за същото, но май за сега са стопирали разработките на SoC. Повечето източници предвещават SD835 в G6, но изненади винаги са възможни.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#84

Батерията на G6 няма да прегрее, дори ако е изложена на температури от над 150 градуса по Целзий:

http://www.phonearena.com/news/LG-says-t...es_id89997


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#85

А тя да държи, никой няма да изложи телефона на такива температури.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#86
Photo 

LG G6 ще бъде представен на 26 февруари на MWC 2017

[Изображение: lzTN8Zq.png]
Цитирай
#87

Ако всичкото черно е само фон, това е моят телефон

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#88

По-скоро това е очертание на формата на телефона. Няма как да е само и единствено екран. За момента. Залагам на нещо подобно на Xiaomi Mix

LG са подали документи за патент на телефон с гъвкав екран, който при разгъване става на таблет. Кога ще се появи подобно чудо не се знае.

Малко рендъри в кейс:

[Изображение: xL9fYue.jpg]
[Изображение: Br8Snif.jpg]


Изпратено със snail mail

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#89

Не може да пуснат очички, носленце и устичка.
Не стига, че махнаха задните бутони, а сега и това.
Имаше такъв модел на Le, май.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#90

Това май беше G5....Тъпите китайци нещо са се объркали...Smile

Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай
#91

Като гледам 2те камери са с различни оптики ... Ще е с термопайп за охлаждане... За мен принципно не ми пречи дали изглежда странно или не комбинацията от светкавици, лазери и т.н. стига да снима на ниво. Държа да е с тънки рамки, че даже и да няма и предпочитам бутоните да са на гърба. Като ползваш веднъж телефон на който са там и някак осъзнаваш, че страничните са по неудобни Smile
Към момента това което виждам не ми допада много.
Цитирай
#92

С тези дебели рамки горе и долу, S8 мисля, че бързо ще навакса загубения месец...
Цитирай
#93

Е няма как да вярваме, че това е G6. Първо, за какво му е на G6 водоустойчив калъф след като ще е водоусточив? Второ, липсва лазерния автофокус и сензора за цветове на камерата. Не вярвам LG да са се отказали от тях, въпреки, че е възможно. И трето, LG споделят във видеото си, че хората искат голям екран в малко тяло, а те да направят голям екран в голямо тяло. И четвърто, дисплея на рендерите си е съвсем нормален дисплей в съотношение 9:16, а не както е потвърдено, че ще е 9:18. Поне така ми изглежда.

Има слухове, че G6 ще има Google Assistant http://www.androidauthority.com/lg-g6-go...nt-744428/


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#94

(2017-01-21, 07:23:29)vargala81 написа:  Е няма как да вярваме, че това е G6. Първо, за какво му е на G6 водоустойчив калъф след като ще е водоусточив? 

За всичко, което каза съм съгласен освен това. На доста водоустойчиви телефони им правят и водоустойчиви калъфи - S7 има няколко такива. Не схващам каква е логиката, но е факт че ги има.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#95

Защото са само водоустойчиви на книга, поне по отношение на гаранцията
Цитирай
#96

(2017-01-21, 07:23:29)vargala81 написа:  Е няма как да вярваме, че това е G6. Първо, за какво му е на G6 водоустойчив калъф след като ще е водоусточив? Второ, липсва лазерния автофокус и сензора за цветове на камерата. Не вярвам LG да са се отказали от тях, въпреки, че е възможно. И трето, LG споделят във видеото си, че хората искат голям екран в малко тяло, а те да направят голям екран в голямо тяло. И четвърто, дисплея на рендерите си е съвсем нормален дисплей в съотношение 9:16, а не както е потвърдено, че ще е 9:18. Поне така ми изглежда.

Има слухове, че G6 ще има Google Assistant http://www.androidauthority.com/lg-g6-go...nt-744428/
Съгласен съм. За това се надявам да видя нещо красиво, а не това по-горе.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#97

[Изображение: LwVDnvg.jpg]

Ако е това, има надежда!
Цитирай
#98

Ммм да! Малки рамки, изчистен красив дизайн! А дано....

И най-важното! Дисплеят си е плосък и нормален. Не знам за какво въобще ги заоблят?
Цитирай
#99

Ей това със заоблените екрани е най-тъпото сред модните течения от години насам.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Появи се слух, че може флагмана на LG да НЕ бъде със Snapdragon 835, поради недостиг от Самсунг.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)