Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Екранно наслагване.
#1

Здравейте колеги. Първо да се извинявам ако има такава тема, но аз не успях да намеря. Какво е това нещо екранно наслагване, и как мога да го спра махна или каквото и да е там. Изключвах изключвах програми, за сега са останали само фейсбук и вайбър и пак другите програми не искат да работят.  Сега се пробвах да изтегля една картинка от зедж и ми излезе прозорец че има екранно наслагване, но то не останаха неща за изключване и на практика сега зедж не ми работи. Как мига да го оправя това?

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
Аксесоари
#2

Хм...виж в диспечер на приложения-още-приложения ,които могат да се появят отгоре ,какво е положението,там изключвай подред.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#3

Само фейсбук, месинджър и вайбър са включени там колега...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#4

Дай на Messenger-а Force stop и ще се оправи. Случвало ми се е да се появява тази грешка дори когато са махнати кръгчетата на хората, но в повечето случаи след като се скрият, андроида разрешава да се одобрят permission-ите, които приложенията изискват.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#5

Аз като играя игри редовно ми се появява това съобщение при стартирането им.
Дразнещо е наистина.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#6

Ами каквото и да правя не мога да си стартирам приложенията. Сега стана така и на Simcity... не миотваря играта вече всичко изключих не мога да разбера какво се наслагва толкова каква е тази простотия не знам. В андроид 5 я нямаше, или може да е било от това че бях с ЛГ не знам, но е мега дразнещо.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#7

Изглежда си за хард ресет, нещо ти се е омазало и все повече се забива телефона. Неприятно е, че се изтрива всичко,но не виждам друго/ и така и така се мъчиш/.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#8

Ами аз преди два дена сложих БТУ 3 часа настройвах сега пак... Според мен е възможно да е нещо от него. Опитвам се да намеря информация какво е точно това нещо като функция и въобще може ли да се спре но не мога да намеря. Ще пробвам с хард ресет дано да се оправи.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#9

Опциите за разработчици включил ли си? Ако да- я виж да не си активирал нещо "допълнителни дисплеи " или и аз не знам..

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#10

(2016-12-28, 22:06:07)justvank0 написа:  Ами каквото и да правя не мога да си стартирам приложенията. Сега стана така и на Simcity... не миотваря играта вече всичко изключих не мога да разбера какво се наслагва толкова каква е тази простотия не знам. В андроид 5 я нямаше, или може да е било от това че бях с ЛГ не знам, но е мега дразнещо.

След изискване на разрешения от телефона, ти даваш достъп, но при втория въпрос най-често се появява това екранно наслагване и те праща към настройки приложения. 
При мен и след хард ресет се появява същото нещо, включително и след смяна от VVT на BTU.
Според мен е въпрос на настройка, не толкова до ресет.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#11

Така аз намерих решение на проблема, но преди това ще постна няколко други варианта ако са полезни на някой.

Option 1

1. Go to "Setting", then "Developer Option"
(навигираме до настройки, опции на разрсботчик)
2. Now go to "Simulate Secondory Display" and tap "off" or "None".
(Избираме симулация на втори дисплей и изключване опцията)

Option 2

1. Go to "Setting", then "More".
(Навигираме до настройки)
2. Tap "About Device".
(Избираме за устройство)
3. Go to "Build Number" and tap it "7 times".
Отиваме в софтуерни актуализации- номер на компилация и попълване няколко пъти.
4. This should turn off "developer options".
(Ако настройките на разработчици са включени това ще ги изключи)
5. The overlays should disappear.

Option 3

If you have the app "Clean Master" on your phone.
(Ако имаме Clean Master на телефона правим следнотоSmile

1. Open "Clean Master" and then tap "Settings".
(Отваряме програмата и натискам е настройки)
2. Now tap "disable iSwipe" under iSwipe, then in "iSwipe Settings" change it to "off".

Or Uninstall the App.
(Или изтриване прогрсмата)

МОЕТО РЕШЕНИЕ: Следвайки точка 2, настройки- за устройство- софтуерни актуслизсции- номер на компилация- попълване няколко пъти, при мен се появи менюто за разработчици. Влязох в него, всичко беше изключено освен непосредствено под надписа меню за разрсботчици- on/off. Изключих самата функция. Менюто пак си остана но главната функция се изключи заедно с нея първите 5 опции станаха сиви не само изключени, и сега всичко си рсботи както трябва.
Не мога да обяснявам много добре, но си е надявам на някой да му е от полза. Smile

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#12

(2016-12-29, 00:37:19)gogon написа:  Опциите за разработчици включил ли си? Ако да- я виж да не си активирал нещо "допълнителни дисплеи " или и аз не знам..

Е значи едно от нещата съм помогнал,надявам се.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)