Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте колеги!
Някой да има мнение за този модел-HTS ONE A9 S-аз поне не видях.Насочил съм се към него.
Цитирай
Аксесоари
#2

тупалка от всякъде, взимай го Tongue
http://www.gsmarena.com/htc_one_a9s-8297.php

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#3
Big Grin 

Аз го взех за коледа,много съм доволна Smile
Обаче имам един въпрос .... той има памет достатъчно,но все пак си сожих и допънитена карта памет...,но като вляза в настройки,в дадено приожение,не ми дава да ги местя в картата памет...знам,че то не може цялото приложение да се измести,но не дава и не дава...
На стария HTC desere 500 можеше,то там и памета е една   Big Grin Big Grin Big Grin
Картата памет е Фиипс,пробвах да я форматирам,пак я сложих не става  Sad
Да не би щото е андроид 6.0  Blush,ама едва ли,иначе снимките ми даде изместих ги,правено сложих картата...сожих и програма а местене,ама тя ме препраща към настройки на приложенията Crazy
Помагайте  Angel Angel Angel
Цитирай
#4

(2017-01-01, 16:34:21)plami89 написа:  не ми дава да ги местя в картата памет...знам,че то не може цялото приложение да се измести,но не дава и не дава...

Не всички приложения позволяват да бъдат местени на картата памет. Някои може, други не може. Това е положението, приеми го Wink
Пък и в крайна сметка не е необходимо да го правиш, ако имаш достатъчно памет.


(2017-01-01, 16:34:21)plami89 написа:  иначе снимките ми даде изместих ги,правено сложих картата...

Със снимките и другите твои файлове положението е съвсем различно и е напълно нормално да можеш да ги местиш на картата.
Цитирай
#5

Добре това е ясно,но дори и приложения дето аз ги изтълирам,не позволява...Sad
Просто влизам в настройки влизам в приложението,показва,че е на телефона,влизам да го променя и нц.....
Цитирай
#6

(2017-01-02, 16:03:25)plami89 написа:  дори и приложения дето аз ги изтълирам,не позволява...Sad

Дори и приложенията, които ти инсталираш, не всички могат да бъдат местени.
Цитирай
#7

Някой да знае къде продават протектори и калфи за модела, че се оказа ,че никъде няма-казват модела е нов и няма все още.
Цитирай
#8

за сега съм много доволен от htc-то. Има много добри слушалки и отличен бас.GPS работи перфектно. Приатно изненадан съм от батерията.При пропуснато повикване свети ли ви свето диода до предната камера, при мен не индикира и разбирам като активирам телефона което е много неудобно.

HTC 526 dual sim, HTC A9S 32gb
Цитирай
#9

(2017-01-01, 16:34:21)plami89 написа:  Аз го взех за коледа,много съм доволна Smile
Обаче имам един въпрос .... той има памет достатъчно,но все пак си сожих и допънитена карта памет...,но като вляза в настройки,в дадено приожение,не ми дава да ги местя в картата памет...знам,че то не може цялото приложение да се измести,но не дава и не дава...
На стария HTC desere 500 можеше,то там и памета е една   Big Grin Big Grin Big Grin
Картата памет е Фиипс,пробвах да я форматирам,пак я сложих не става  Sad
Да не би щото е андроид 6.0  Blush,ама едва ли,иначе снимките ми даде изместих ги,правено сложих картата...сожих и програма а местене,ама тя ме препраща към настройки на приложенията Crazy
Помагайте  Angel Angel Angel

Би трябвало да можеш да зададеш картата като основна памет. Това поне го може чистия А9 и мисля че си е функция на Андроид 7. И така направо там ще се инсталира всичко. Но при процеса се форматира картата и губиш всичко там към момента.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#10

(2017-01-19, 15:13:19)metom написа:  Някой да знае къде продават протектори и калфи за модела, че се оказа ,че никъде няма-казват модела е нов и няма все още.

Клъфи има в подлеза на бул.България и бул.Гоце Делчев.Имат и протектори но нестават.Нещо размера е объркан и е малко по голям.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#11

Гръбче си намерих,но протекторите не стават.Вече половин година мина , а не могат да ги направят-странно!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)