Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

изтрито рековери.img
#1
Question 

Здравейте,
Преди месец си купих таблет та реших да му монтирам Cyanogenmod и реших да изтрия Системата на таблета но направих грешка и изтрих всичко рековери мода и абсолћтно всичко.
Таблета е iINFINITON tab 1088 3G с МТ6582 чип търсих из мрежата за рековери за моя таблет но нищо.
Преди да изтрия всичко написах името на рековери мода мисля че няма да ви е потребен...
Няма ли някой рековери който става за всички устройства от Медиатек 6582?
За другото имам програмите за да го вмъкна но не намирам recovery.img за Infiniton/infinitab intab 1088 3G  Andorid 4.4.2..... MT6582
Undecided
Цитирай
Аксесоари
#2

Как така си изтрил системата.? Ако си в рековъри режим трябва да имаш готов cyanogen някъде на картата а след което триеш всичко и после флашваш рома. Сега просто търсиш рековъри за модела някъде в XDA а после стартираш е фастбуут и през adb буутваш рековърито и флашваш cyanogen-а. Но вече мисля официалните сайтове са спрени така, че някъде другаде трябва да търсиш.
Цитирай
#3

Единствено при руснаците има много голяма вероятност да намериш.Ето линк и пускаш заявка http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=789936 ,изисква регистрация във форума за да имаш достъп до лични съобщения.След като пуснеш заявката някой ще те потърси на лично.Също така ти трябва стоков boot.img или recovery.img,ще видиш там пише какво трябва.Човека който се занимава с темата е специалист по портването,ако му предоставиш нужното ще ти портне TWRP.Успех и Честита нова година.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)