Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно Wi-fi
#1

Здравейте! Имам  въпрос към вас тъй като не разбирам . Не мога да разбера  ако например хващам Wi-Fi от някъде аз ли плащам  интернета който хващам или е безплатно  и винаги ли мога да го използвам? Защото имах една Nokia x3-02 на която като пусках Wifi накрая ми излезе 29 лв + сметката ми за месеца. Bu .
Цитирай
Аксесоари
#2

wifi е безплатен. това че си направил сметка е вероятно, защото без да искаш вместо wifi си пуснал мобилен интернет. увери се, че мобилните данни са спрени, и си ползвай wifi на спокойствие Smile
Цитирай
#3

Когато имаш смарт телефона той иска интернет. Този интернет може да бъде мобилен, който е платен спрямо тарифата на номера демек оператора ти го пуска по мобилната клетка. Символа е стрелка на горе и стрелка надолу горе от падащатото меню когато плъзнеш пръста. До него е иконата за WiFi и когато си се свързал с WiFi макар мобилния интернет да е включен телефона ползва интернета от WiFi и това не ти се отразява на сметката. С две думи свързан ли си с WiFi и горе свети иконата, че си свързан пари няма да даваш Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Да добре . Значи свързан ли съм с Wifi няма проблеми .
Цитирай
#5

да, точно така! но пак казвам, ако нямаш безплатен мобилен интернет към тарифата си, се увери че си спрял мобилния интернет от настройките на телефона. трябва винаги да го държиш изключен. иначе wifi както искаш, когато искаш си го дръж Smile
Цитирай
#6

Здравеите , имам таблет дива 10 инча , като искам да пусна wi fi не иска да се включва , някои знае ли нещо по въпроса , тръва да се включва и не може и се връща на изключено , някои срещал ли е такъв проблем , според вас от какво може да е това , пробвах да му върна фабричните , същата работа .
Цитирай
#7

Е това е че не знам как телефона ми е мото g4.Ако някой знае плс да пише.
Цитирай
#8

Settings->Data Usage и от там деактивираш тикчето на Mobile data.
Ако ти е на български не знам точно превода как е, но може би Настройки->Данни и деактивираш тикчето на Мобилни данни.
Цитирай
#9

Добре.Ще го погледна.

Да още със влизането в настройките на данните ми на мобилните данни отдоло изписва че са изключени. Без да съм ги пипал .

Цитирай
#10

Значи всичко е наред. Ако пак имаш висока сметка, искай разпечатка и виж от какво е.
Цитирай
#11

Добре . Иначе благодаря за помоща на всички.
Цитирай
#12

От къде го пускаш този wifi?
Да не се окаже че пуска от един телефон на друг нет и после да се чуди защо сметката е голяма.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#13

Как така от къде да го пусна? Пускам си го от иконата на Wifi .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)