Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лошо качество на разговорите
#1

Здравейте хора, не съм сигурен от кога се появи проблемът, но всички ми се оплакват, че ме чуват ужасно, а някои дори, че се чуват самите те при разговор. В първият ми слот е Виваком-ски сим а във втория английският ми сим. Версията на андроида ми е 5.1. Някой да има идеи как се оправя ?

Един рестарт и се оправиха нещата .. не този телефон само една стабилна четворка тухла ще го оправи. Може да заключите темата, а пък ако някой знае какво му е станало и как се оправя перманентно да каже Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен се случи 1-2 пъти, смених режима от 2G на 3G, изчаках малко, после пак си го върнах на 2G... Нищо ново, на този телефон вечно имаше нещо "бъгаво"
Цитирай
#3

Като ми говорят хората леко ми пращи, като намаля да не пращи не мога да ги чуя .. абе както и да е, всички ни е ясно що за стока е, няма как да се очаква много.
Цитирай
#4

Проблем с разговорите и микрофония има най-вече при 5.1. Стойте си на 4.4.4 и няма да имате такива проблеми.

Android4e
Цитирай
#5

Същият бъг и тук, ако си записвал видео преди това
Цитирай
#6

При 4.4.4 няма такива бъгове и телефонът работи оптимално.

Android4e
Цитирай
#7

(2017-01-14, 10:28:58)Android4e написа:  При 4.4.4 няма такива бъгове и телефонът работи оптимално.

Абсолютно вярно, и аз лично се убедих в това, след поне 4 апарата, префлшнати за връщане към KitKat по една и съща причина - страхотен вой от собствениците от какви ли не бъгове и вече 8 месеца ползване на моя, така както си го взех от магазина!
Естествено с един полезен Root и Titanium Backup за допълнителен разкош Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)