Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът УМРЯ ??? Lenovo P70A
#1

Здравейте и Честита нова година!

Проблем с Lenovo p70A, който сам си причиних. Преди време инсталирах Marshmallow с къстъм ром и всички налични фиксове, но след месец, времето за зареждане на батерията стана 8 часа. Реших да го върна както си беше. В бързината не обърнах внимание, че заряда на батерията е недостатъчен и от този момент започна големия... зор. Изпълних „Уайп“, оптимизирах паметта, рестартирах и всичко приключи с черен екран и логото на андроид, който остана там за часове. Изключих телефона „вандалски“, опитах да вляза в рековъри мод, но нищо, курсора си стои и показва рековъри мод и нищо, същото беше и с „тест“. Включих го към компа, но нищо, освен зареждане и натиснах със задържане пауър бутона. Иконата на батерията изчезна, също така и Led уведомлението за зареждане и от този момент телефона умря буквално. Стандартните операции с бутоните вече не работят. Когато го свържа с компютъра не може да се закачи защото в момента в който компа инсталира драйвъра за „прелоуд“ се изключва и ведната се включва и започва да инстарира драйвъра на „МТК-то“, и пак така до безкрай.

Дайте моля някаква идея. Предварително благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен така ми се случи един път.Оставих го свързан с компа,държах доста дълго power бутона и в момента,в който живна му флашнах стоков ром!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

Ще пробвам, сега съм го оставил с натиснати всички бутони /имитира свалена батерия/ и ако не се получи нищо ще пробвам твоя метод.
Благодаря!
Цитирай
#4

Нищо не се получава за съжаление.
Цитирай
#5

1. Пробвай телефона да постои 2-3 часа на друго зарядно с друг кабел читав.

2. Провери буксата за зареждане да не е замърсена, с тънка игла почисти буксата, надери пиновете с иглата и опитай пак с дълго стоене на зарядно или поне кабела да не е ползван много за да си сигурен, че твоята букса контактува с кабела.

3. Провери си буксата за зареждане да не е разбита, защото много често се прецакват тези букси ако често ползваш телефона докато стои на зарядното.

4. Разглоби си телефона, зареди малко батерията насилствено с + и - директно на батерията с някое старо нокиа зарядно, срежи кабела и внимавай да не объркаш полюсите и действай.

Успех

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#6

Не е от зареждащ модул(слот,зарядно,кабел и т.н.)Затрил е нещо основно или хардуера е сдал багажа нещо,имам един такъв Хуай,в процес на флаш заби,изгасна и тотално дед!Нищо не свети и не мърда,след тест с ФлашТул ми изкара грешка мъртва памет!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)