Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Теми на Note 3 pro от интернет
#1

Ползвам Redmi Note 3 pro и наскоро си свалих няколко теми от интернет за Miui 8 , качват се ,виждат се , но при прилагането им ми дава грешка , че не е позволено използване на теми от трета страна. Ако някой се е натъквал на проблема.Някъде трябва да задам разрешение ли. С глобален ром 8.1.1.0 съм. Може би ако мина на дев ром , ще имам разрешение,незнам. Благодаря на отзовалите се.
Цитирай
Аксесоари
#2

dEV rom или девелопърски акаунт, за да можеш да слагаш външни теми.
Цитирай
#3

Какво имате в предвид като dev accaunt?
Цитирай
#4

акаунт на създател на теми, такъв който да може да качва теми в приложението

Mисля, че тук се прави: http://designer.xiaomi.com/

Toва с банката не ми е ясно как ще мине, но... нищо не пречи да се пробва, а и някъде трябва да пише как и защо се прави
Цитирай
#5

Това го пробвах , без банка ,но вече 3-4 дена няма потвърждаващ емайл

При dev rom няма проблем така ли?
Цитирай
#6

аз съм с Xiaomi.eu _ мисля че няма проблеми с инсталирането на външни теми
Цитирай
#7

аз питам за global dev rom, просто не ми се занимава да отлкючвам бооотлоадера ( и там има чакане )
Цитирай
#8

С Global Dev Rom пак няма да стане трябва ти дизайнерски акаунт. Щом си пуснал заявка изчакай бавно пращат потвърждението. Много е важно да си сложил реална снимка, защото иначе отказват.
Цитирай
#9

Аз прекачих снимка от телефона , но не се вижда какво качваш ( затова незнам). Благодаря за отговора тъкмо се канех да тегля dev rom и да опитам .
Цитирай
#10

Според мен с дев ром трябва да стане.

Слагал съм външни теми, а никога не съм имал девелопърски акаунт
Цитирай
#11

Благодаря suffer,ще почакам още някой ден , след това ще пробвам dev , през updater ще мога ли да го кача направо?
Цитирай
#12

Просто изчакай някой с девелопърски ром да потвърди.
По принцип слагането на девелопърски върху стабилен трябва да ти затрие настройките
Цитирай
#13

Разбирам , не е проблем . Малко ме дразнят тези от xiaomi с тези разрешения , за дизайн за буутлодер.Но явно вече е така.
Цитирай
#14

С dev Rom си прилагам всякакви теми.
Цитирай
#15

Съжалявам ако съм те подвел. Преди време не ставаше нито с девелъпър, нито със стабилен ром за това се и принудих да си направя дизайнерски акаунт. Щом става с дев ром и не ти се чака слагай.
Цитирай
#16

Благодаря.

Ново двайсет, не ми разрешава през updater да сложа dev само global. Май ще почакам за акаунт, после ще видя. Исках да смяня шрифтовете, ама не. Благодаря на отзовалите се.
Цитирай
#17

Dev върху stable би трябвало да няма проблеми?

Какви имаш предвид под „само global"?
Цитирай
#18
Photo 

Изтеглих dev 6.8.30, но не ми рарешава да го сложа.

Потвърждаващ email не получих, но вече имам акаунт. Тъкмо навреме, че щях да го мятам на кабела.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#19

Защо 6.8.30?
Цитирай
#20

Ами това изтеглих от първи пост. Пиши global dev miui8, за това.
Цитирай
#21

Ами всичко е миуи 8, дори днешния - 7.1.5

6.8.30 е последния лолипоп, всичко след него е маршмелоу
Цитирай
#22

Разбирам, защо не став.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)