Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Речник при писане
#1

Здравейте! Искам да знам може ли да се изключи речника, който се показва постоянно при писане?  Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Може: в разширени настройки/език и въвеждане/провери правопис - изключване
Цитирай
#3

изключен ми е.. и пак ми излиза  Grater
Цитирай
#4

А каква клавиатура ползваш - гугъл или хуауей?
Цитирай
#5

на хуауей е
Цитирай
#6

Аз ползвам гугъл и описаното по-горе е за нея. За хуауей не съм ровил в настройките, но би трябвало да може да се деактивира.
Цитирай
#7

Не може да се деактивира. Не знам защо се мъчите с тия клавиатури, а не използвате Swiftkey? Прекрасна клавиатура, на всички устройства съм бил с нея и работи перфектно.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Извинявам се за тъпия въпрос. Може ли освен английската клавиатура да се добави и клавиатура на български (без да инсталирам допълнително приложение) и ако да - от къде?
Благодаря!

П.С. Ако трябва да инсталирам допълнително приложение, споделете какво използвате вие.
Цитирай
#9

Ако телефона е с БГ меню, задържаш интервала и сменяш езика.
Цитирай
#10

Благодаря, това не се бях сетил да пробвам.
Сега да попитам още нещо - може ли да се настрои клавиатура по подразбиране за различните приложения?
Например при отваряне на "Контакти" клавиатурата да се отваря като българска, в Chrome на английски и т.н.?
Това превключване е доста дървено :/
Цитирай
#11

(2017-02-15, 14:31:44)Васко Веселинов написа:  Благодаря, това не се бях сетил да пробвам.
Сега да попитам още нещо - може ли да се настрои клавиатура по подразбиране за различните приложения?
Например при отваряне на "Контакти" клавиатурата да се отваря като българска, в Chrome на английски и т.н.?
Това превключване е доста дървено :/

В маркета има доста такива приложения, които обаче трябва да инсталираш допълнително. Примерно за да не ти е "дървено" задържането на един бутон, можеш да си избираш приложение, което сменя езиците чрез намигване, или приложение, което смея езиците, чрез поклащане на глава, или чрез облизване, или чрез казване на определена дума, или чрез приклякване...
Избираш си такова каквото ти харесва
Иначе, няма как да се зададе индивидуално кое приложение да ползва първо определен език 
може би по-натам в някоя по-нова версия ще го направят, но още няма.
Ако обаче пишеш на Гуугъл още от сега за този "проблем" може да го включат още във следващата 8 ма- "О" версия Wink
Цитирай
#12

(2017-02-15, 14:31:44)Васко Веселинов написа:  ...
Това превключване е доста дървено :/

Клавиатурата вградената не знам защо си мислите, че е на хуяговей ... чист Swype си е и го ползвам от години на всичките си устройства ... 
Разгледай какви са опциите на тази клавиатура - има клипчета из нета  а може и на официалния сайт ... Може би е една от най добрите и ако се не лъжа още държи рекорда за най бързо писане ... 
Бутона в ляво прокаран към интервала сменя езика.
Цитирай
#13

Това е друго нещо. Благодаря bodonance!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)