Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Redmi 4 Prime
#1

Здравейте колеги.
Предварително се извинявам, ако съм пренебрегнал някоя тема или правило, но пиша за първи път и моля да ми простите ако съм го направил неволно.
Днес си взех Xiaomi Redmi 4 Prime и с нетърпение го подкарах... За съжаление се натъкнах на 2 проблема до момента:
1. Че не успявам да запаля светлинките на трите сензорни комчета, които са на дисплея. Имам спомен че май не можеше на Редмитата( но реших да питам)
2. Когато изтегля антуту ми тегли нещо с големина 7мб и малко ... после вместо тест ми изписва install&test и когато натиста това в общи линии ме праща в интимните части на моя роднина от женски пол(надявам се го приемете като майтап) изписва ми:
                                    No permissions
                  Please allow the permissions we need for test.
Оттам му давам ок и ме вкарва в нов прозорец където ми пише че хранилището има общо 29 мб а приложението е 28,28....
не съм вкарвал нищо с което да заема 32-та ГБ памет когато ида от настойките в хранилището ми пише че има 24 гб фрее....и наистина съм жестоко озадачен какво се случва тук ...
Предварително Благодаря.
П.С. Много съм доволен от телефона на първо четене.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми дай му разрешения де... Черири отметки трябва да дадеш и ше тръгне.
[Изображение: 51ae4cec60807b4f139e29aee1e65700.jpg]

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#3

Да да колегата suffer ми каза как, показа ми 61603.
Благодаря.
Цитирай
#4

Личните съобщения убиват форума.

Ето отговора, който дадох аз:

„Като те вкарва в инфото, отиваш най-долу на пърмишънс и слагаш всичките отметки.
Бутоните на Redmi телефоните не светят, само редми ноте“
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)